PaxClick ile GTC’den önemli iş birliği

PaxClick ile GTC’den önemli iş birliği
PaxClick ile Tatilbudur.com’un B2B markası GTC, centeleri online platforma taşımak için iş birliği anlaşması imzaladı.

Dünyada seyahat acenteciliğinin şekil değiştirerek online platformlara taşındığı günümüzde, yakın gelecekte bu platformlarda yer almayan acentelerin değişime ayak uyduramayarak yok olacağını belirten PaxClick Genel Müdürü Seyhan İşbilir ve Tatilbudur.com Uçak Ürün Direktörü Taylan Karaca, yapılan bu iş birliği ile seyahat sektöründeki acentelerin, kolay bir şekilde online pazarda kendilerini ifade edip,  pay sahibi olmalarını kolaylaştırmayı hedefliyor.

paxclick_gorsel

Son kullanıcıya ya da şubelerine kendi ürünlerinin satışını online olarak yapabilmek tüm turizm acentelerinin en büyük dileği olmakla beraber, bilinmezlerden dolayı en büyük korkusu haline geldi.

Acentelerin online mecrada yer alması için yüksek yatırım maliyetleri ve zaman harcamaları gerekli.

GTC ve PaxClick iş birliği ile ulaşılması kolay ve yatırım maliyeti yok denecek kadar az olan kampanya kapsamında acenteler, hem sattıkları her ürün için  bonus  kazanıyor hem de kapsamlı yönetim paneli ile beraber profesyonel bir  web sitesine sahip oluyor.

Tatilbudur.com’un B2B markası olan GTC ve acentelere dakikalar içerisinde web tabanlı hizmet sunmalarını sağlayan PaxClick’in tecrübeli ekipleri bir araya gelerek acentelerin elini güçlendirecek ve kabiliyetini arttıracak olan bu hizmeti kısa süreli bir kampanyaya dönüştürerek acentelerin kullanımına sunuyor.

Online platformda yer almak seyahat acentelerinin geleceğini tasarlayan unsurlardan en önemlisi haline geldi ve bu furyayı yakalamak için önemli adım GTC ve PaxClick iş birliği ile atılıyor.


Bu Haber 28.10.2019 - 11:03:58 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.