Oya Narin: Fuarda aldığımız kuvvetli sinyallerden dolayı mutluyuz

Oya Narin: Fuarda aldığımız kuvvetli sinyallerden dolayı mutluyuz

Martı Hotels & Marinas, ITB Berlin’e katıldı. Fuarla ilgili açıklama yapan Martı Hotels & Marinas Yönetim Kurulu Başkanı Oya Narin, fuarda aldıkları kuvvetli sinyallerden mutlu olduklarını ve erken rezervasyonda geçen seneyi büyük oranda aştıklarını söyledi.


ITB Berlin, 5 Mart’ta Almanya’nın başkenti Berlin’de başladı. Bu yıl 54’üncü kez "Seyahat ve Turizmde Geçişe Öncülük Edin" ana temasını taşıyan uluslararası turizm fuarı, 7 Mart’a kadar ziyaret edilebilecek. Toplam 150 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan ve 170 ülke, bölgeden 5.500'ü aşkın profesyonel katılımcının yer aldığı fuarın bu yılki konuk ülkesi ise Umman oldu. ITB Berlin’i bu yıl yaklaşık 60 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Turizm sektörünün tüm paydaşlarını buluşturan bu küresel platformda, Türkiye de, başta Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) olmak üzere STK’lar, oteller, belediyeler ve turizm sektörünün diğer paydaşları tarafından temsil edildi.

Martı Hotels & Marinas da ITB Berlin’de yerini aldı. Martı Hotels & Marinas, fuarda Hall 3.2 A’da yer alan standında, bünyesinde yer alan resort oteller Martı Resort, Martı Myra’nın yanı sıra Martı La Perla Otel ve butik otelleri Güllü Konakları, Martı Hemithea Hbotel ile Martı Marina & Yacht Club’ü, yabancı ziyaretçilere tanıttı. Fuara, Martı Hotels & Marinas adına Yönetim Kurulu Başkanı Oya Narin, Başkan Yardımcısı Emre Narin, Pazarlama Müdürü Lina Temelli ve şirket yöneticileri katıldı.

“2024’te yeni bir turizm rekoru hedefliyoruz”

Türkiye turizminin 2024 yılında da rekorları hedeflediğine dikkat çeken Martı Hotels & Marinas Yönetim Kurulu Başkanı Oya Narin, “Türkiye turizminin en köklü kuruluşlarından biri olarak, ülkemize resort konseptini kazandırdık ve imza attığımız yeniliklerle de sektörümüze katkı sağlamaya devam ediyoruz. Bugüne kadar gerek yurtiçinde ve gerekse yurtdışında her platformda Türkiye turizminin gelişimi için çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Türkiye turizminin elçilerinden biri olarak bu önemli küresel buluşmada da Martı Hotels & Marinas olarak yerimizi aldık. Burada otellerimiz ve marinamızda sunduğumuz üstün hizmet kalitesi ve seçkin tatil olanaklarının yanı sıra Türkiye’nin turizmdeki benzersiz zenginliklerini de birçok ülkeden gelen turizm acentaları, tur operatörleri başta olmak üzere yabancı sektör temsilcilerine ve bireysel ziyaretçilere aktarıyoruz. Tüm tesislerimizde Alman pazarına yönelik planladığımız büyümenin gerçekleşmesiyle alakalı fuarda aldığımız kuvvetli sinyallerden dolayı mutluyuz. Erken rezervasyonda da, geçen seneye göre büyük bir artış kaydettik. Gelen talepler, yaptığımız temaslar ile 2024’e dair hedeflerimiz, ITB Berlin fuarında da perçinlenmiş oldu. 2024 yılında turizmde yeni bir rekor hedefliyoruz ve bu hedefi yakalamak için de ülke olarak, sektör olarak kenetlendik” açıklamasında bulundu. Bu Haber 07.03.2024 - 12:10:38 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.