Otel penceresinden atlayan iki turist hayatını kaybetti

Otel penceresinden atlayan iki turist hayatını kaybetti
Dün akşam Taksim’de bulunan 4 yıldızlı otelde meydana gelen esrarengiz olayda merdiven boşluğuna atlayan İran asıllı iki Alman turist öldü.

İran asıllı Almanya vatandaşı Tatai Padram ve kız arkadaşı Tatari Masjedi Mahal Narsin, dün gece saat 03.00 sıralarında otele gelerek 8’inci katta bir odaya yerleşti.

Akşam saat 17.00 sıralarında odadan aşırı gürültü gelmesi üzerine resepsiyon görevlisi odayı telefonla arayarak gürültü yapmamaları konusunda uyardı.

MERDİVEN BOŞLUĞUNA ATLADILAR...

Hürriyet’ten Çetin Aydın’ın haberine göre, çiftin kavga ettiği değerlendirilirken, saat 18.00 sıralarında otelin merdiven boşluğundan gürültü duyuldu. Otel görevlileri merdiven boşluğuna baktığında Narsin ve Padram'ın ağır yaralı olarak zeminde yattıklarını gördü.

Hemen polis ve sağlık görevlileri çağırıldı. 27 yaşındaki Padram olay yerinde hayatını kaybederken, 29 yaşındaki Narsin'in ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Bu sabah ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Narsin'in de tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polis, olayın intihar olduğunu değerlendirirken, Alman çiftin turist olarak Türkiye'ye geldikleri belirlendi.


Bu Haber 14.03.2019 - 10:29:06 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.