Otel işletmecisini, 16 yaşındaki kızı öldürmüş

Otel işletmecisini, 16 yaşındaki kızı öldürmüş
İzmir'in Çeşme ilçesinde otel işletmeciliği yapan Zafer U.'yu,16 yaşındaki kızının öldürdüğü ortaya çıktı.

İzmir Çeşme ilçesinde intihar ettiği haberiyle gündeme gelen 44 yaşındaki otel işletmecisi Zafer U.'nun, 16 yaşındaki kızı tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Zafer U.'nun kızı N.U.'nun cinayeti itiraf ettiği öğrenilirken, cinayeti işleme nedeninin ise 'babasının kendisine kötü davranması' olduğu ileri sürüldü.

Olayla ilgili olarak ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürülen Zafer U.'nun eşi P.U. ve kızları N.U, ile İ.U.'nun şüpheli davranışlarının ardından soruşturmayı yürüten İzmir Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olayın cinayet olma ihtimali üzerinde durdu.

Adli Tıp Kurumu raporunda cinayet şüphesi: Anne ve iki kız gözaltında
Zafer U.’nun cenazesi otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Araştırmalar sürerken İzmir Adli Tıp Kurumu uzmanları, Zafer U.’nun kafatasındaki mermi giriş açısından olayın cinayet olabileceğini ortaya çıkardı.

İzmir Adli Tıp Kurumundan ilgili raporun polislere ulaşması üzerine ekipler, çalışmaları aile üzerinde yoğunlaştırdı. Polis ekipleri anne ve iki kızını gözaltına alırken, öğrenci olduğu öğrenilen 16 yaşındaki N.U. sorgusunda babasını öldürdüğünü itiraf etti.

Babasının kendisine kötü davrandığını ve hakaret ettiğini ileri süren N.U, gece babasının tabancasını alarak koltukta uyuduğu sırada onu başından vurduğunu, sonra da silahı eline tutuşturup intihar süsü verdiğini anlattı. N.U. sabah olunca da her şeyi annesine anlattığını söyledi.

24 Mart'ta yaşanan olayda, otel işletmecisi Zafer U.'nun intihar ettiği belirtilmiş, olay yerine giden polis ekipleri, Zafer U.'yu başından vurulmuş olarak bulmuştu. Zafer U., evinin üst katındaki odada ölü bulunmuştu.Bu Haber 01.05.2020 - 17:17:41 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Ata Özkan - 03.05.2020 - 02:47

    Hiç bir suçlu kendiliğinden itiraf etmez sorgu yöntemleri buna mecbur kılar suçluyu tebrikler emniyet güçlerimize hiçbir suç cezasız kalmaz

  • Nurullah Kılıç - 01.05.2020 - 10:47

    Vay be kız itiraf etmese bulamamış polis ...

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.