Oktay Temeller: Türkiye ve dünyada hemen her bölgeye hizmet vereceğiz

Oktay Temeller: Türkiye ve dünyada hemen her bölgeye hizmet vereceğiz
Setur Turizm Operasyon Direktörü Oktay Temeller, şirketin ürün yelpazesini artırmaya devam edeceklerini söyledi.


Tüm sektörleri etkileyen dijital dönüşüm süreci turizm sektöründe de köklü bir değişimin yolunu açarken pandemiyle birlikte artarak devam ediyor. Bu kapsamda Setur’un 2022 ajandasında misafirler için özel oluşturulmuş deneyimler, butik bir anlayış ile verilen hizmet, veri odaklı yaklaşım, dijital ağırlıklı kişiye özel pazarlama, yapay zeka ve CRM programlarına yatırım başlıkları ön plana çıkıyor.

Temeller “Türkiye ve dünyada hemen her bölgeye hizmet vereceğiz”

Dünya Turizm Günü nedeniyle değişen sektör dinamiklerine bağlı olarak önümüzdeki dönemde Setur’un öncelikleri konusunda bilgi veren Setur Turizm Operasyon Direktörü Oktay Temeller, Setur olarak çok iyi bir yaz dönemi geçirdiklerini belirterek, 2022 yılına ilişkin değerlendirmelerde bulundu: “Türkiye ve dünyada hemen her bölgeye hizmet verecek şekilde ürün çeşitliliğimizi artırmayı hedefliyoruz. Sürekli değişen ve gelişen bu dönemde, dinamik ekibimiz ve sektördeki tecrübemiz ile değişikliklere uyum sağlamanın yanı sıra değişime katkı sağlayacak ve yeni dinamikler yaratacak projeler üreterek ürünlerimizi zenginleştiriyoruz.”

‘İstiklal Treni’ turu ile bir ilke daha imza atacaklar

Milli Mücadele’nin 100. yılında İstiklal Treni turu düzenleyerek bir ilke daha imza atacak olan Setur, 28 Ekim’de İstanbul’dan başlayacak olan tur ile misafirlerine savaşların gerçekleştiği ve tarihi olaylara tanıklık eden mekanları ziyaret ettirecek. urtuluş Savaşı coğrafyasına özel tren ile yapılacak İstiklal Treni turu esnasında Savaş Alanları Uzmanı Serhan Güngör rota boyunca Kurtuluş Savaşı’nın yaşandığı mekanlarla ilgili tarihi bilgileri paylaşacak. Setur olarak kaliteden ödün vermeden kurdukları güven ortamı ile bir ilki gerçekleştirdiklerini belirten Temeller, bu önceliklerinin devam edeceği yeni turlarını da yakın zamanda hayata geçireceklerini ifade ediyor.Bu Haber 27.09.2021 - 15:39:40 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.