Oğuz Ergül: Rusya ve Ukrayna’dan haftada 40 bin turist getireceğiz

Oğuz Ergül: Rusya ve Ukrayna’dan haftada 40 bin turist getireceğiz
TUI Rusya, Türkiye destinasyonunda kapasite artışına gittiğini açıkladı.

TUI Russia & CIS Türkiye Genel Müdürü Oğuz Ergül, Eylül ayının ikinci haftası itibari ile Rusya ve Ukrayna’da kapasite artışına gideceklerini açıkladı.

Rusya ve Ukrayna'da haftada 40 bin turist

Rusya – Antalya destinasyonunda haftalık uçuş kapasitesini 30 bin misafirin üzerine çıkarmayı planladıklarını belirten Oğuz Ergül, başta Moskova olmak üzere, diğer bölgelerde de kapasite artışına gideceklerini bildirdi. Ukrayna için haftalık uçuş kapasitesini 10 bin misafirin üzerine çıkarcaklarını kaydeden Ergül; Kazakistan, Belarus ve Baltık operasyonlarının da Ekim ayı sonuna kadar devam edeceğini belirtti.

TUI Russia & CIS Türkiye Genel Müdürü Oğuz Ergül’ün 2021 sezonu ve şirket planlamaları ile ilgili diğer önemli açıklamaları ise şöyle;

En büyük etken Mısır uçuş izinleri”

2021 Yaz sezonunu, Kasım ayı sonuna kadar uzatabilmeyi planlıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için Kasım ayının ikinci haftası dahil yoğun bir operasyon hazırlığımız bulunuyor. Sezonun uzatılabilmesinde en büyük etken Mısır uçuş izinlerinin durumu. Şu an için belli kapasiteler dahilinde Moskova ve bölgelerde de uçuş izinleri verildi. Süreci yakından takip edip planlamalarımızı buna göre yapacağız.

Antalya ve İstanbul uçuşlarımızı planladık”

Ayrıca kış operasyonları için de hazırlıklarımız devam ediyor. Rusya’dan İstanbul ve Antalya’ya uçuşlarımızı planladık. Kayak destinasyonlarına uçuş izinlerinin verilmesi ile talep dahilinde, kayak bölgeleri için operasyon planlamalarımız devam ediyor.Bu Haber 23.08.2021 - 11:48:51 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Mert 23.08.2021 - 08:56

    Harika tebrik ederim ????

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.