Numan Kurtulmuş: Seçim turizmi olumlu yönde etkileyecek

Numan Kurtulmuş: Seçim turizmi olumlu yönde etkileyecek
Külür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, 24 Haziran'da yapılması planlanan erken seçimin ülke turizmini olumsuz etkilemeyeceğini savundu.


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Mecliste düzenlenen resepsiyonda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, erken seçimin turizmi nasıl etkileyeceği şeklindeki bir soruya yanıt verdi. Seçimin turistleri ilgilendiren bir şey olmadığını savunan Kurtulmuş, ''Bu sene 28 milyon, belki onun da üzerine çıkarak 40 milyon turist ağırlayacağız.'' dedi.''NİHAYETİNDE BİR GÜN OY VERECEKLER''

Seçimin turist seyahatlerine olumsuz bir etki etmesini beklemediklerini kaydeden Kurtulmuş, ''Nihayetinde bir gün oy verecekler. İnsanların çoğu tatilini Ramazan sonrasına getirecek. Dolayısıyla turizmin hiçbir şekilde olumsuz etkileneceğini düşünmüyorum.'' ifadelerini kullandı.

''SEÇİM TURİZMİ OLUMLU ETKİLEYECEK''

Sçimlerin, tersine, turizme olumlu yönde etki edeceğini söyleyen Numan Kurtulmuş, seçimle birlikte ekonomik ve siyasi istikrarın sağlanacağını savundu.Bu Haber 24.04.2018 - 09:50:52 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.