Neşet Koçkar’a bir tebrik de Mehmet Nuri Ersoy’dan

Neşet Koçkar’a bir tebrik de Mehmet Nuri Ersoy’dan
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Thomas Cook’tan hisse alan Nelet Koçkar’ı tebrik etti.

TurizmGüncek

Thomas Cook’un hisselerinin yüzde 6,71’ini alarak şirketin ikinci büyük hissedarı olan Anex Turizm Grubu’nun sahibi Neşet Koçkar’a Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’dan kutlama mesajı geldi.

Twitter hesabından bir mesaj yayınlayan Ersoy, ‘’Türk turizmcileri, globalleşme yolunda heyecan verici adımlar atmaya devam ediyor. Anex Tour’un Thomas Cook Grubu’nun hisselerini alarak, şirketin en büyük ikinci ortağı olmasını tebrik ediyorum.’’ dedi.

Neşet Koçkar’ın hisse alımının ardından, uzun süredir düşüşte olan Thomas Cook hisseleri toplamda yüzde 92 oranında değer kazanmıştı.

Koçkar Thomas Cook içinde Anex’in tamamlayıcı desteğine dikkat çekti

Bloomberg’e kısa bir açıklama yapan Neşet Koçkar’da, Thomas Cook'un son dönemde tartışılandan çok daha değerli ve potansiyeli olan bir şirket olduğunu düşünüyoruz.'' dedi ve Anex Tour'un Thomas Cook içinde öne oynayacağı tamamlayıcı role desteğe dikkat çekti. Koçkar ayrıca, diğer hissedarlarlarla ilişki kurma arzusunda olduklarını belirtmişti.
Bu Haber 03.08.2019 - 10:12:38 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • HACI OSMAN ÜÇDAN - 05.08.2019 - 10:14

    NEŞET BEY KARDEŞİMİ TEBRİK EDİYORUM BÖYLE RÜZGAR GİBİ HAREKET EDEN RİSK ALAN YİĞİTLERE ÜLKEMİZİN İHTİYACI VAR EMSALİN YOK KARDEŞİM

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.