Neşet Koçkar açıkladı: Bakan Ersoy AtlasGlobal için devreye girdi mi?

Neşet Koçkar açıkladı: Bakan Ersoy AtlasGlobal için devreye girdi mi?
Operasyonlarını durduran AtlasGlobal kurtarılması için Bakan Ersoy’un devreye gidiği ve Neşet Koçkar öncülüğünde Rus tur operatörleri ile görüşmeler yapıldığı haberlerine ilişkin Koçkar’dan açıklama geldi.

TurizmGüncel - Özel

Anex Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, kendisinin de aralarında bulunduğu Rus tur operatörlerinin AtlasGlobal’i satın alması için Bakan Ersoy’un devreye girdiği iddialarına ilişkin TurizmGüncel’e açıklama yaptı.

''Hiçbir zaman böyle bir istekte bulunmadı''

İddianın asılsız olduğunu ve nereden çıktığını bilmediğini belirten Koçkar, ‘’Bakan Ersoy’un benden böyle bir isteği olmadı. Hiçbir zaman da benden böyle bir ricada bulunmadı, zaten tarzı da değil.’’ dedi.

''Kendi hava yolu şiketimiz var''

AtlasGlobal’in ne finansal durumunu, ne de alıp-vereceğine ilişkin bir araştırmada bulunduğunu belirten Koçkar, ‘’Bu konuda sadece Murat Ersoy’la birkaç kez konuştuk. Ancak bunun dışında hiçbir adımımız da talebimiz de olmadı. Zaten bizim kendi hava yolu şirketimiz var. AtlasGlobal ile neden ilgilenelim.’’ açıklamasında bulundu.Bu Haber 03.12.2019 - 12:26:38 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.