Neredekal.com'dan Progo ile iş birliği

Neredekal.com'dan Progo ile iş birliği
Neredekal.com, konusunda uzman transfer firması Progo ile iş birliğine gittiğini duyurdu. Şirket, adresten adrese, adresten havalimanına, varılan şehirdeki havalimanından otele veya şehirlerarası yolculuklarda kullanılabilen transfer şirketi Progo ile iş birliği sayesinde hizmetlerini eksiksiz bir şekilde tamamlamayı amaçladığını açıkladı.


Güzel ve verimli bir tatil için, planlanması gereken birçok madde var. Doğru otel seçimi ve rezervasyonu, uçak veya kara ulaşımı, uçakla gidilen bir şehirde transferlerin yapılması gibi… Bu seçimlerin doğru yapılması, tatilden memnuniyet düzeyi yüksek bir misafir profili ortaya çıkarıyor.PROGO İLE İŞ BİRLİĞİ
 
Neredekal.com, seyahat planlamasının daha verimli yapılabilmesi adına web sitesinde, Türkiye’nin önde gelen markaları ile partnerlik yapıyor. Bu bağlamda, Neredekal.com, konusunda uzman transfer firması Progo ile iş birliğine gittiğini duyurdu. Şirket, adresten adrese, adresten havalimanına, varılan şehirdeki havalimanından otele veya şehirlerarası yolculuklarda kullanılabilen transfer şirketi Progo ile geliştirilen iş birliği sayesinde, hizmetlerini eksiksiz bir şekilde tamamlamayı amaçladığını açıkladı.

Neredekal.com, web sitesini ziyaret eden seyahat severler, uçak biletini alıp, 15 binin üzerinde otelin fiyat kıyaslamalarını yaparak, tek tek yorumlarını okuma imkanı bulurken, uçulacak havalimanından otele veya bulunulan şehirden direkt gidilecek otele transferin yapılabilmesi için güçlü bir partner olan Progo ile anlaştı.
 
Başta İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropollerde de kullanılabileceği gibi, tatil bölgelerinde de ihtiyaç duyulan özel ulaşım ihtiyacını karşılamak üzere Muğla, Antalya, Adana, Kayseri, Samsun, Trabzon gibi şehirler için Neredekal.com aracılığı ile Progo’dan özel transfer hizmeti alınabilecek. Bu hizmeti alabilmek için sadece sitede yer alan “Havaalanı Transferi” linkine tıklanması yeterli olacak.
 
Seyahat severler yolculuklarını 6 saat öncesinden planlayabileceği gibi, çocuk koltuğundan, karşılama hizmetlerine kadar birçok ek hizmeti de satın alabilecekler. Üstelik kredi kartı ile ödemesi yapılıp, anında konfirmesi alınan Progo transfer-ulaşım hizmetleri, mail yoluyla otomatik olarak misafirlerine e-faturasını da gönderiyor.


Bu Haber 06.08.2018 - 17:39:02 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.