Natalie Tours'un Türk otellerine ne kadar borcu var?

Natalie Tours'un Türk otellerine ne kadar borcu var?
Öce charter uçuşlarını durdurup operasyonlara taifeli uçuşlarla devam edeceğini açıklayan Rusya merkezli Natalie Tours, son olarak ekim ayına kadar tüm operasyonlarını askıya aldığını duyurdu.


TurizmGüncel-Özel

Natalie Tours'un şu anda toplam 3 bin 500 yolcusunun yurt dışında olduğu belirtiliyor. TurizmGüncel'in edindiği bilgiye göre, Natalie Tours'un Türkiye'de bulunan yolcu sayısı ise 300-350 civarında. Şirketin Türkiye'de üç acente ile çalıştığı ve ileri tarihli rezervasyonlarının ise 1000 civarında olduğu  öğrenildi.BU SEZONA İLİŞKİN ÇOK FAZLA BORCU YOK

TurizmGüncel'in sektörden edindiği bilgilere göre, Natali'nin  Türkiye'ye dönük çok fazla ileri tarihli rezervasyonu bulunmuyor. Şirketin sallantılı durumunu gören Türk acentelerin ve otellerin Natalie ile opsiyonlu çalışmaması nedeniyle, bu döneme ilişkin çok fazla bir borcu da bulunmuyor.

GEÇMİŞTEN KALAN 500 BİN DOLARLIK BORCU VAR

Ancak Natalie'nin, Rusya ile uçak krizi yaşanmadan önceki dönemden kalma Türk otellerine önemli miktarda borcu bulunuyor. 500 bin dolar civarında olduğu belirtilen bu borçlar için otelcilerle zaman zaman görüştüğü ve bir ödeme planı oluşturmak için çaba sarf ettiği ifade edildi.
Bu Haber 05.07.2018 - 11:04:25 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.