Muzaffer Yıldırım Türkiye' in ilk lüks çadır otelini açmaya hazırlanıyor

Muzaffer Yıldırım Türkiye' in ilk lüks çadır otelini açmaya hazırlanıyor

Türkiye'nin ilk lüks çadır oteli Çeşme’de açılacak.


Film yapımcısı ve The Stay Otellerinin sahibi Muzaffer Yıldırım Çeşme- Alaçatı'daki The Stay Warehouse’tan sonra şimdi de Türkiye’nin ilk ‘Lüks Çadır’ oteli projesi üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

Glamping ile ilgili yönetmeliği beklediklerini söyleyen Muzaffer Yıldırım, Çeşme, Alaçatı-Ovacık arasında yer alan Gülistan mevkisinde 24 çadırlık  proje üzerinde çalıştıklarını söyledi.

Çadırlarda 12 ay yaşanabilir bir ortam yaratıldığını söyleyen Yıldırım, proje için şu ana kadar 50-60 milyon liralık yatırım yapıldığını açıkladı.  200 dönüm arazi üzerine kurulacak çadırların Alman teknolojisiyle Afrika’da üretildiğini ifade eden Yıldırım, “40 ile 80 metrekare arasında değişen çadırların içerisinde yatak odası, mutfak, ve yataklar için özel klimaların olacak” dedi.

Oksijen Gazetesi’nden Elif Ergu’ya konuşan Yıldırım, gelen misafirlerin 1 kilometre ötede arabaları bırakacaklarını belirterek kimsenin araç görmeyeceğini ve oda temizliğinde personele 4 eşeğin yardımcı olacağını söyledi.Bu Haber 07.05.2022 - 09:57:18 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.