MITT Moskova Fuarıyla ilgili flaş gelişme

MITT Moskova Fuarıyla ilgili flaş gelişme

17-19 Mart 2020 tarihinde yapılması planlanan MITT Moskova Fuarı bu tarihlerde yapılmayacak.


ITB Berlin Fuarı'nın ardından IMTT Moskova Fuar' ının da belirlenen tarihlerde yapılmayacağı öğrenildi. Fuarın ileri bir tarihe mi erteleneceği yoksa tamamen iptal mi edileceği henüz bilinmiyor. 

MITT Fuar idaresi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''Rusya Federasyonu hükümeti, Rusya Federal Tüketici Hakları ve İnsan Sağlığı Merkezi (Rospotrebnadzor) ve Moskova Valiliği'nin aldığı koronavirüs önlemleri, MITT Moskovayı da etkilemiştir. 

Geride kalan birkaç hafta içnde, federal yönergeler çerçevesinde ziyaretçilerin ve fuar katılımcıları icin güvenli bir ortam sağlamak amacıyla çalışıyoruz. Fuar katılımcılarının ve ziyaretçilerinin sıhhi önlemleri için mümkün olan tüm tedbirleri aldık. Ancak 14 Mart itibariyle durum kritik bir seviyeye ulaştı. Sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olarak, sadece katılımcılarımızın işlerini değil onların sağlığını da düşünmek zorundayız. Yukarıda sıralanan gerekçelerden dolayı, planlanan 17-19 Mart tarihleri arasında fuarımız gerçekleşmeyecektir. Katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin anlayışını umut ediyoruz;''Bu Haber 14.03.2020 - 14:53:14 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.