Micheal Frenzel’in koltuğuna Sören Hartmann oturuyor

Micheal Frenzel’in koltuğuna Sören Hartmann oturuyor
Alman Turizm Endüstrisi Birliğinin (BTW) yeni başkanı DER Touristik'in CEO'su Sören Hartmann oldu.

TurizmGüncel - Dış Haberler

2012 yılından bu yana BTW'nin başkanlığını yürüten TUI'nin eski CEO'su Micheal Frenzel'in yerine DER Touristik'in CEO'su Sören Hartmann seçildi. Hartmann, 1 Mart'tan itibaren görevi devralacak. Yeni genel kurulda aday olmayan Frenzel, Hartmann'ı başkan olarak önermişti.

BTW'nin yeni dönemdeki hedefinin turizm endüstrisinin siyasetteki ve kamuoyundaki konumunu güçlendirmek olduğunu kaydeden Hartmann, sektörün tüm bileşenlerinin bir ağ oluşturmasının önemine değindi. Turizmin ürettiği muazzam katma değeri sektörün farklı bileşenlerinin bşr araya gelerek anlatabileceğini


TELEGRAM ifade eden Sören Hartmann, "Yeni hükümetin iki ana konusu sürdürülebilirlik dijitalleşme Turizm sektörü de bunun tam merkezinde yer alıyor. Diğer önemli konu ise korona krizinden bir çıkış yolu bulmak ve endüstriyi yeniden yapılandırmak." dedi.

Hartmann, BTW'yi hem sektör içinde hem de politik arenada bir tartışma platformu haline getirmeyi hedeflediğini de sözlerine ekledi.Bu Haber 20.01.2022 - 16:12:58 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.