Mete Vardar: 2018'de başarı grafiğini daha da yükselteceğiz

Mete Vardar: 2018'de başarı grafiğini daha da yükselteceğiz
Jolly Tur'un acenteleri için düzenlediği iftar yemeğinde konuşan şiketin yönetim kurulu başkanı Mete Vardar, Jolly Tur'un başarı grafiğinin 2018'de de süreceğini ifade etti.


Jolly Tur,  gelenekselleştirdiği iftar davetlerinde bu kez acentalarını ağırladı. Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, Jolly Tur Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Figen Erkan ve tüm departman müdürlerinin ev sahipliğinde Etiler’de bulunan Develi Restaurant’ta gerçekleşen büyük buluşmaya 100 acenta katıldı. Jolly Tur’un büyük ailesi, düzenlenen iftar yemeğinde acentaların yılsonu hedeflerine ulaşım konusunda büyük bir motivasyon içinde olduğu gözlemlendi.''JOLLY TUR'UN BAŞARISINDA ACENTELERİN PAYI BÜYÜK''

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, ulaştıkları başarıda Jolly Ailesi’ndeki her bir bireyin son derece önemli katkıları olduğuna dikkat çekti. Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış acentaların bu başarı tablosunun mimarları arasında yer aldıklarını da vurgulayan Mete Vardar, 2018’de de her yıl olduğu gibi başarı grafiğini daha da yükselteceklerini bildirdi.


Bu Haber 01.06.2018 - 09:49:07 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.