Mehmet Nuri Ersoy bu sefer temmuz ayını işaret etti

Mehmet Nuri Ersoy bu sefer temmuz ayını işaret etti

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un, turizmde yoğunluk için temmuz ayını işaret ettiği belirtildi. Ersoy daha önceki açıklamalarında haziran başında iç turizmin başlayacağını ifade etmişti.


Salı günü Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Valisi, Antalya'daki Ak Partili ve MHP’li il ve ilçe başkanları ile bu partilere mensup belediye başkanlarının katılımıyla koordinasyon toplantısı düzenleyen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un, turizmde yoğunluk için temmuz başını ve otasını işaret ettiği belirtildi.

Dış turizm için temmuz ayının ortasına işaret etti

Sputnik'te yer alan habere göre toplantıda, pandemiden çıkış sonrası normalleşme süreciyle birlikte atılacak adımlar değerlendirildi. Edinilen bilgiye göre Bakan Ersoy, turizmde yoğunluk için temmuz ayını işaret etti. Ersoy, YKS ile LGS sınavlarının haziranda yapılacağını hatırlatarak, iç turizmde doluluğun temmuz ayının ilk haftasında başlayacağını söyledi. Ersoy, “Temmuz ayının ortasında dış turizmde de yoğunluk bekliyoruz” dedi.

İngiltere, Almanya ve Rusya ile yakın temas

Bakan Ersoy, özellikle İngiltere, Almanya, Rusya ile yakın temas halinde olduklarını, bu üç ülkeden de yoğun şekilde turist gelmesini beklediklerini anlattı.Bu Haber 07.05.2020 - 09:14:17 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.