Marriott bünyesindeki 13 Türk oteli Azerbaycan'da buluştu

Marriott bünyesindeki 13 Türk oteli Azerbaycan'da buluştu
Marriott International çatısı altında Türkiye’de faaliyet gösteren 13 otelin üst düzey yetkilisi, 9 Şubat 2019 Cuma günü JW Marriott Absheron Baku’de 'Marriott Connections' etkinliği için bir araya geldi.

Türkiye'de faaliyet gösteren Marriott çatısı altındaki oteller Azerbaycan'nın başkenti Bakü'de düzenlenen 'Marriott Connections' etkinliğinde bir araya geldi. Etnliği, Alaska Turizm ile birlikte AC Hotel Istanbul Macka, Istanbul Marriott Hotel Asia, Istanbul Marriott Hotel Sisli, Le Méridien Istanbul Etiler, Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel, Renaissance Polat Istanbul Hotel, Sheraton Ankara Hotel & Convention Center, Sheraton Bursa Hotel, Sheraton Grand Adana, Sofa Hotel Istanbul Autograph Collection, The Bodrum Edition, The Ritz-Carlton Istanbu otelleri organize etti.

Türkiye’nin ve Türkiye’deki otellerin Azerbaycan’daki yerel acentalara tanıtıldığı etkinlikte; Dünya Sağlık Turizm Konseyi Başkanı, Azerbaycan Sivil Toplum Örgütleri Turizm Kalkınma Merkezi Başkanı ve Milenyum Turizm Genel Müdürü Ruslan Quliyev; yaptığı konuşmada karşılıklı olarak turizmi güçlendirmek amacı taşıyan bu etkinliğin Bakü’de gerçekleştirilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Alaska Turizm yöneticileri İmran Bagiyev ve Nizami Hamid, Azerbaycan ve Türkiye arasındaki dostluğun önemine vurgu yaparak bu etkinliği düzenlemekten dolayı duydukları gururu katılımcılar ile paylaştı.

Gecenin sunuculuğunu üstlenen Afaq Genceli ve Cavit Karari de sık sık Türkiye’yi ziyaret ettiklerini ve çok sevdiklerini anlattı. Etkinliğin ilerleyen bölümlerinde sahne alan Sunrise Müzik Grubu ve Leyla Kafari, neşeli müzikler ile eğlenceyi doruğa çıkardı.

Gece boyunca yapılan çekilişte, her otel verdiği hediye ile katılımcılara Türkiye’yi deneyimleme fırsatı da sunmuş oldu. Yerel basının ve televizyon kanallarının yoğun ilgi gösterdiği etkinliğin sonucunda tüm katılımcılar memnuniyetlerini dile getirdi.Bu Haber 18.02.2019 - 10:35:09 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.