Mandarin Oriental Bodrum’un yeni genel müdürü Tunç Batum oldu

Mandarin Oriental Bodrum’un yeni genel müdürü Tunç Batum oldu

Tunç Batum, Mandarin Oriental, Bodrum’un yeni genel müdürü oldu.


Bodrum-Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental, Bodrum’un yeni genel müdürü, Tunç Batum oldu.

Hilton Ankara, Hyatt Regency İstanbul, Hillside Su Hotel, Ela Excellence Resort Hotel, Hilton Dalaman Resort and Spa gibi Türkiye’nin önde gelen otel gruplarında üst düzey yöneticilik yapan Tunç Batum, Mayıs 2023’de bu yana Mandarin Oriental, Bosphorus, İstanbul genel müdürlüğünü yürütmekteydi.

Tunç Batum, 2024 sezonunda 10. yılını kutlayacak olan Mandarin Oriental, Bodrum’un Kasım 2023 itibarıyla genel müdürlük görevine başladı.

Yeni görevine ilişkin açıklama yapan Batum, “35 yıllık meslek hayatımda turizm sektörünün pek çok alanında farklı tecrübeler ve mesleki kazanımlarım oldu. Her zaman gelişim odaklı ve yeniliklere açık dinamik bir anlayışla çalışıyorum. Dünyanın en önemli resort otelleri arasında yer alan ve sayısız başarılara imza atan Mandarin Oriental, Bodrum’daki yeni görevim için oldukça heyecanlıyım. Ekibimin tecrübe ve desteğiyle bu değerli markayı daha da ileriye taşımak için büyük bir gayretle çalışmaya devam edeceğim” dedi.Bu Haber 10.11.2023 - 16:06:50 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.