Maddi sıkıntı içindeki otelci intihara kalkıştı

Maddi sıkıntı içindeki otelci intihara kalkıştı

Didim'deki Roxy Otellerinin eski işletmecisi Uğur Morgül intihara kalkıştı.


Otelci Uğur Morgül'ün intihara kalkıştığı belirtildi. Didim'de işlettiği 3 otel mülk sahibi tarafından (Veli Çilsal) başka bir turizm şirketine kiralanan Uğur Morgül, son olarak yaşadığı maddi sıkıntılarla gündeme gelmişti.

Uğur Morgül'ün İzmir'de eşinin gözü önünde tabanca ile intihara kalkıştığı belirtildi. Yeni Asır'da yer alan haberde,, yaralı olarak Kent Hastanesi'ne kaldırılan Morgül'ün sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Ekonomik sıkıntı içinde olduğu iddia ediliyor

Otomobil içinde intihara teşebbüs eden Uğur Morgül'ün son zamanlarda ekonomik sıkıntı içinde olduğu iddia edildi. İşadamının araçta eşi ile tartıştığı, şoförün bu nedenle araçtan indiği öğrenildi. Tartışma sırasında bir anda belinden silahı çıkartan Uğur Morgül'ün kalbine tek el ateş ettiği, eşini kanlar içinde gören Bihter Morgül'ün hemen aracın dışındaki şoföre ve eşinin yeğenine haber verdiği, daha sonra da 112 ekiplerini beklemeden yaralı işadamını Kent Hastanesi'ne getirdikleri bildirildi. 35 ST 707 plakalı lüks araçta 1 adet boş kovan ve işadamının kıyafetinde de 1 adet çekirdek bulunarak gerekli inceleme için ekiplere teslim edildi. Olay ile başlatılan soruşturma kapsamında Bihter Morgül ile birlikte işadamının yeğeni Recep A. ve şoförü Serdar K.'nın da ifadesine başvuruldu.Bu Haber 28.01.2020 - 19:04:27 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Hamza GÜNER - 29.01.2020 - 09:40

    Zincir otel işletir ken intihar eden veya teşebbüs eden kaçıncı vakaa televizyonlarda 20 kişiyi bulmayan yorumcular devlete yön vermeye çalışıyorlar turizm de ise yine üç beş kişi turizme güya yön verdiklerini ileriye adım attıklarını kendilerini ve bizleri kandırarak uyutuyorlar malasef sistem çöküntü içinde zor durumda siyaset ,çıkarcılık,kredi çekme devleti ve milleti turizm adı altında dolandırma, olmayacak revizyonlar o kadar milli serveti hurdaya çevirme çöpe atma ,dışarıdan personel getirme taşıma su ile değirmen çevirme,liyakat sahibi olmayanlara fakat yalaka olanlara yetkiyi teslim etme,üç beş devlete mecbur bırakarak turizm pazarını daraltma,üç kişilik işi bir kişiye yükleyerek hizmet kalitesini yerle bir etme ,sezon sonu binbir türlü dalavere çevirerek yandaşları kışa bırakma öbürlerine yol verme turizm de sendikalaşmaya dur demek ........ Sonuç ahlâk ve onur sahibi insanların intihara kalkışması Birilerininse isteyerek bilerek otelleri hayalet mekanlara döndürerek sefa sürmesi Yeni ağırlama sistemi SAYGILAR

  • Ali Ekber Kurum - 28.01.2020 - 08:06

    O kadar insanın hakkını yiyip intihar etmekle olmuyor öbür tarafta hesabını veremezsin morgül,bu iddaayı ortaya kim atmış haberin aslı nedir turizm güncel.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.