Macar gazeteciden Alanya tanıtımı

Macar gazeteciden Alanya tanıtımı

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, Macar gazeteci Szilviá Szeszler’in ülkesinde Alanya’yı tanıttığını belirtti


Alanya Turizm Tanıtma Vakfı’nın Macaristan’daki tanıtım elçisi Szilviá Szeszler, 10 milyon nüfuslu ülkenin ulusal TV kanalı HirTV’de Alanya’yı anlattı.

Mozaik isimli talk show programının canlı yayın konuğu olan Szeszler, Alanya videoları eşliğinde şehrin tanıtımına önemli katkı sağladı.

Alanya için küçük büyük her pazarın önemli olduğunu söyleyen ALTAV ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, “Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’de düzenlenen uluslararası turizm fuarındaki Alanya standında tanımış olduğumuz Gazeteci Szilviá Szeszler, ülkesinde son 6 yıldır Alanya tanıtımı için elinden geleni yapıyor. Her yıl Alanya’ya gelerek edindiği bilgileri ve deneyimleri Macar izleyicisi ve okurlarıyla paylaşıyor. ALTAV aracılığıyla Alanya’yı keşfetmesinden sonra tam bir Alanya aşığı ve Alanya’nın tanıtım elçisi haline gelen Szeszler, aynı zamanda Macar basını ile aramızda köprü görevi görerek farklı basın mensuplarının da Alanya’ya gelerek tanıtım çalışmalarımıza katkı yapmasını sağlıyor” dedi.Bu Haber 01.10.2022 - 08:46:46 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.