Lufthansa Türkiye'deki acentlerini ödüllendirdi, IATI iki ödül birden aldı

Lufthansa Türkiye'deki acentlerini ödüllendirdi, IATI iki ödül birden aldı
Lufthansa Group Hava Yolları, Türkiye'deki partnerleri ve çalışanları ile bir araya geldiği gecede, en iyi perfrmansı gösteren acentelerine ödül verdi.


İstanbul'da bulunan Fairmont Quasar İstanbul’da Yaza Merhaba daveti düzenleyen Lufthansa, en iyi satış yapan acentelerini ödüllendirdi. Yaklaşık 300 kişinin katılımı ile gerçekleşen davette Lufthansa Grup yetkilileri, seyahat acenteleri temsilcileri ve sektörün önde gelen isimleri bir araya geldi.Lufthansa Türkiye Genel Müdürü Kemal Geçer, “Skytrax tarafından 5 yıldızlı hava yolu ve Avrupa’nın en iyi hava yolu seçildik. Lufthansa Grup, Türkiye’de haftada 83 uçuş gerçekleştiriyor. Yolcu taşımacılığının yanı sıra Lufthansa Cargo, Lufthansa Technik, uçak içi ikram şirketi LSG Sky Chefs ve çağrı merkezimiz de dahil olmak üzere Türkiye’de 650’nin üzerinde Lufthansa Grup çalışanı ile kocaman bir aileyiz” dedi.

SATIŞLARIN 3'TE İKİSİNİ ACENTELER YAPIYOR

Gecede, geçtiğimiz bir sene boyunca en iyi performans gösteren Lufthansa Türkiye çalışanlarının yanı sıra seyahat acentelerine de çeşitli kategorilerde ödüller takdim edildi. Lufthansa Grup Türkiye satışlarının yüzde 70’inin acenteler tarafından yapıldığını belirten Kemal Geçer, ''Yani başarımızın 3’te 2’sini sizlere borçluyuz. Sizin de katkılarınız sayesinde çok iyi bir yıl geçirdik. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için ve aynı zamanda da bu güzel akşamda bizlerle bir araya geldiğiniz için teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.,

IATI'YE 'EN İYİ SATIŞ ACENTESİ' VE 'EN İYİ DOĞRUDAN SATIŞ ACENTESİ' ÖDÜLÜ

Lufthansa Grubu, Türkiye'deki en büyük partneri durumundaki IATI'ye ise iki ödül birden verdi. Lufthansa Genel Müdürü Kemal Geçer, IATI'nin aldığı 'en iyi satış acentesi' ve 'en iyi doğrudan satış aentesi' ödüllerini, IATI Uluslararası İş Geliştirme Direktörü Burak Akpınar'a taktim etti.
 
IATI, 2017 performansı ile hem GDS sistemleri üzerinden hem de Lufthansa doğrudan satış sistemi üzerinden Türkiye’de en fazla bilet satışı yapan acente oldu.
 
Türkiye, Ortadoğu ve yakın coğrafyaların en büyük Seyahat Teknolojileri  Sağlayıcısı IATI, 70 ülkede 30 binden fazla acentesi ile günde 20 binden fazla seyahat işlemi gerçekleştiriyor. 2017 yılı cirosu ile Fortune Türkiye listesinde 141. inci sırada yer alan IATI’nin 2018 yılı cirosu ile Türkiye’nin en büyük ilk 100 şirketi arasına girmesi bekleniyor.

Bu Haber 06.07.2018 - 16:42:47 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.