Lara Barut Collection 300 Alman turizmciyi ağırladı

Lara Barut Collection 300 Alman turizmciyi ağırladı

Alman iş ve turizm dergisi fvw’nin bu yıl ilk kez yurt dışında gerçekleştirdiği “Fvw Travel Talks” kongresinin ikinci akşamına Lara Barut Collection


Almanya’nın önde gelen turizm medya gruplarından FVW Medien tarafından her yıl düzenlenen Fvw TravelTalk Kongresi, bu yıl ilk kez Almanya dışında bir destinasyonda gerçekleştirildi. Organizasyonun ikinci akşamına ev sahipliği yapan Lara Barut Collection 300 Alman turizmciyi ağırladı.

Ev sahibi Lara Barut Collection adına konuşma yapan Barut Hotels Ticari Direktörü Samuray Önen, Lara Barut Collection’ın büyük dönüşümü, ekim ayında açılışı yapılan Bayou Villas ve Arum Barut Collection’ın kış sezonunda odalarına yönelik gerçekleştireceği büyük renovasyon hakkında turizm profesyonellerini bilgilendirdi.

Konuşmasında grubun yenilikleri ve yatırımlarını vurgulayan Önen “Siz değerli turizm profesyonellerini Antalya’da Lara Barut Collection’da ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu yılki kongrenin özel bir anlamı var, FVW Medien’in 50. kuruluş yıl dönümü. Barut Hotels olarak FVW’nin 50. yılını kutluyor, başarılarla dolu nice yıllar diliyoruz. Biz de 50 yılı geride bırakmış bir markayız. Bildiğiniz gibi her yıl yeni projelerimiz ve yatırımlarımızla kendimizi yeniliyoruz’’ dedi. Sözlerine grubun yeni yatırımlarının Didim’de hayata geçirileceğini belirterek devam eden Önen ‘‘2024 yılında Didim’de Barut Collection konseptli otelimize kavuşacağız. Önümüzdeki yıllara bizi taşıyacak bu projelerin yanı sıra yeni nesiller için sürdürülebilirliğe büyük önem veriyoruz. Türkiye’de Akdeniz Bölgesi’nin ilk Uluslararası Yenilenebilir Enerji Sertifikalı otellerine sahibiz, otellerimiz yeşil enerji kullanmayı sürdürecek’’ dedi.Bu Haber 05.11.2022 - 09:05:30 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.