Koray Küçükyılmaz TatilSepeti’nden ayrıldı, işte yeni adresi

Koray Küçükyılmaz TatilSepeti’nden ayrıldı, işte yeni adresi

TatilSepeti’nin genel müdürü Koray Küçükyılmaz görevinden ayrıldı, yeni adresi belli oldu.


Turizm Güncel

2014 yılından bu yana TatilSepeti’nde genel müdür olarak görev yapan Koray Küçükyılmaz, şirketle yollarını ayırdı. Küçükyılmaz, 15 Nisan itibariyle Setur’da turizmden sorumlu genel müdür yardımcısı olarak görev yapmaya başlayacak.

Setur’da turizm operasyon direktörü olarak görev yapan Oktay Temeller’in ise mevcut görevinden ayrıldığı öğrenildi.

Koray Küçükyılmaz, iş değişikliği ile ilgili LinkedIn hesabından yaptığı açıklamada "Dokuz yıldır severek ve gururla sürdürdüğüm Tatilsepeti’ndeki görevimden, yeni bir başlangıç için bugün itibari ile ayrılıyorum. Bu dönem içerisinde benden güvenini, desteğini esirgemeyen ve her zaman yanımda olan şirket ortaklarımıza, çok sevdiğim ve çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum iş arkadaşlarıma, beraberce pek çok proje ve iş birliği yaptığımız iş partnerlerimize çok çok teşekkür ediyorum. Sağlıcakla kalın" dedi.Bu Haber 13.04.2023 - 12:36:59 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Tebdili Mekanda Ferahlık vardır.

    Mustafa Hatipoğlu 14.04.2023 - 07:15

    Koray müdürüm, hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın. Başka bir sektörde yetişip Turizm'in kazandığı müstesna bir kişiliğiniz var. Yıllar önce Beraber çalışmaktan ve sizi tanımaktan onur duydum. Yeni işinizde de başarılı olmanızı canı gönülden dilerim. Sevgilerimle...

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.