Kılıçdaroğlu'ndan ünlü otelciye ağır suçlamalar

Kılıçdaroğlu'ndan ünlü otelciye ağır suçlamalar
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin haftalık grup toplantısında Rixos Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince'yi hedef aldı.

Fettah Tamince hakkında Emniyet ve MASAK raporı olmasına rağmen Tamince'ye dokunulmadığını belirten Kılıçdaroğlu, AKP'nin Antalya adaylarının tanıtıldığı toplantıda Tamince'nin protokol masasında oturduğunu belirterek "Fettah Tamince'yi koruyan kim, dokunulmazlığı kim sağlıyor. Bank Asya'ya 5 lira yatırdı diye insanları memuriyetten atıyor. Kim koruyor bu adamı kim!'' ifadelerini kullandı.

''KİMSE DOKUNMUYOR''

Fettah Tamince'nin FETÖ'nün maliye, eğitim, medya, sivil toplum ayağında görevli olduğunu ileri süren Kılıçdaroğlu, ''Çok ilginç yanına kimse yanaşamıyor. Binlerce insan tutuklandı, apartman aidatını yatırdı diye memurluktan atılanlar var bu beyefendiye dokunan yok. Fettah Tamince dönemin Zaman gazetesinin bir kısmını satın alıyor ve Bank Asya'ya binlerce lira yatırıyor. Garibanı yakalayıp hapse atıyorsun, 17-25'ten sonra Zaman gazetesinin yüzde 10'unu alıp para aktaran bu adama kimse dokunmuyor.'' iddialarını dile getirdi.

''MASAK RAPORLARI VAR''

Kılıçdaroğlu ayrıca, ''Fettah Tamince 15 Temmuz darbesinden sonra Gevher Sultan Vakfı'nın da aralarında olduğu çok sayıda örgütün yöneticisi. Kimse dokunmuyor Fettah Tamince hakkında Emniyet'in raporu var. Tık yok. MASAK'ın raporları var, bir şey yapılıyor mu hayır!'' dedi.Bu Haber 05.02.2019 - 15:40:41 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • mehmet emin - 06.02.2019 - 12:48

    Sayın Kemal Bey, Nerden esti de birden Fettah Beyi göndeme getirdiniz onu siz söyleyin burası muz cumhuriyeti degil yargı sizin veya bir başkasının dediğiyle hareket etmez ederse de ona yargı denmez. Yanında binlerce çalışanı olan bu ülkeye vergisini veren bir iş adamını ne oldu da topa koydunuz sizin gibi ülkeyi mi batırmaya çalıştı acaba size şu kadarını söylüyorum bir 100 yıl daha geçse de siz bu iktidara gelmezsiniz gelirseniz. Şimdi başka kapıya

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.