Keşif Tutkunu Dijital Platformu yayın hayatına başladı

Keşif Tutkunu Dijital Platformu yayın hayatına başladı

Turizm sektörünün Dijital PR mecrası olarak konumlanan, “Keşif Tutkunu Dijital Platformu” yayın hayatına başladı.


Turizm sektöründeki markalara sosyal medya ve dijital mecralarda iletişim imkanı sunan Keşif Tutkunu Dijital Platformu, yayın hayatına başladı. Toplam 6 milyona ulaşan takipçiye sahip olan platformda @kesiftutkunu sosyal medya hesabının yanı sıra basında da sıkça kaynak olarak kullanılan, güçlü sosyal medya hesapları da platforma dahil edildi.

Platform, turizm sektöründeki paydaşlara sosyal medyada ve dijital mecralarda seslerini duyurma, markalaşma ve bunların da yanı sıra satışlarına katkıda bulunma şansı sunuyor. 3 ayda bir yayımlanacak olan Seyahat-Yaşam Dijital Dergisi ile de, turizm sektöründeki markaları; Turkcell Dergilik, Vodafone dMags, Dijital Basın ve Magzter uygulamalarının içine de, e-Dergi ile taşıyor. Platforma kesiftutkunucomtr üzerinden de ulaşabiliyor.

Keşif Tutkunu Dijital Platformu Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Sarp Özkar, “Öncelikle hedefimiz turizm sektöründeki markaların dijital dünyada sesini duyurmak, markalaşma yolculuklarına eşlik etmek ve hedefledikleri ürünlerde satışlarını artırmak. Hepimiz “Keşif Tutkunu”yuz mottosu gereği, içeriklerimizin tamamı, hayatını keşif tutkusu ile yaşayan seyahat blog yazarları, influencer arkadaşlarımız ve seyahat aşığı alanında uzman profesyoneller tarafından kaleme alınıyor. Platformda deneyimlenmiş seyahatlere yer verip, yüzeysel anlatımda bulunmayı değil, gerçek keşif tutkusunu yaşatmayı hedefliyoruz. Bu da, sosyal medyada doğal olarak, daha fazla etkileşim almamızı ve bu alandaki farkımızı ortaya koyuyor.” dedi.

Özkar “e-Dergi’mizin Seyahat-Yaşam dergileri arasında en iyisi olması adına yola çıktık. e-Dergi’mizde yer alan tüm içerikleri sosyal medya mecralarımızda paylaşarak markalar için etkileşim yaratırken, seyahatseverler için de kaliteli içerikler üretmiş oluyoruz. Turizm sektöründe yer alan otel, tur operatörü, Havayolu, OTA, Araç Kiralama, Villa Tatili ve Tekne Tatili yapan paydaşların satışlarını artırmak adına hem sosyal medyada paylaşımlar yapıyor, hem de e- Dergi içinde linklemeler de kullanıyoruz. Ayrıca Grupanya ile yapmış olduğumuz anlaşma sayesinde, markaların fırsat sitesinde adlarını ön plana çıkarmadan, satmak istedikleri ürün konusunda da Keşif Tutkunu Seyahat Fırsatları şeklinde özel indirimlerle ürünlerinin satışına destek oluyoruz. Sosyal Medya influencerları ile iş birliği yapmak isteyen turizm markalarına da yardımcı oluyoruz. Amacımız, turizm sektöründeki paydaşlara kazandırırken, tatil arayışında olan tüketicilerin de mutlaka ziyaret edeceği ve yakından takip edeceği bir platform olmayı hedefliyoruz. Platformumuza ve e-Dergi’mize kesiftutkunucomtr üzerinden de ulaşılabiliyor.” diyerek sözlerini tamamladı.Bu Haber 10.08.2022 - 09:58:34 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.