Jolly’den stratejik iş birliği

Jolly’den stratejik iş birliği
Türkiye’nin önde gelen tur operatörü Jolly, HotelRunner ile iş birliğine gitti.


1987 yılında kurularak turizm sektöründe hizmet vermeye başlayan ve büyümeye devam eden Jolly, dijital turizm platformu HotelRunner ile iş birliği yaptı. Gerçekleştirilen iş birliği ile HotelRunner, Jolly ile entegre çalışan tek satış kanal yönetimi platformu ve dijital kontrat ağı oldu.

Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları, online olarak birbirine bağlı 800’ü aşkın satış noktası ve 3.500 kişiyi bulan dev kadrosu ile hizmet vermeye devam eden Jolly, yenilenmiş teknolojik altyapısı ile HotelRunner’da listelenmeye başladı. Yıl genelinde ortalama 1.000.000 misafire %96 misafir memnuniyeti ile hizmet veren Jolly, gerçekleştirilen stratejik iş birliği ile birlikte HotelRunner bünyesinde bulunan tüm dünyadan ve Türkiye’den 41 binin üzerinde tesise direkt ulaşabilecek, kontrat yapabilecek, anlık fiyat ve müsaitlik alabilecek ve rezervasyonlarını gerçek zamanlı olarak iletebilecek.

Yurtiçi ve yurtdışı her boyuttan konaklama tesisinin yanı sıra kültür turları, gemi turları, uçak bileti, araç rezervasyonu, fuar hizmetleri ve kongre organizasyonları gibi geniş bir ürün yelpazesi sunan Jolly ile gerçekleştirilen iş birliği sayesinde tesisler de HotelRunner üzerinden ücretsiz olarak Jolly’nin geniş satış ağına dahil olarak misafir potansiyellerini genişletebilecekler. Stratejik iş birliği ile tesisler HotelRunner üzerinden ücretsiz olarak Jolly’nin avantajlarla dolu platformuna bağlanabilecek, fiyat ve müsaitlik envanterlerini gerçek zamanlı olarak güncelleyebilecek, böylece potansiyel misafirlere erişimlerini ve rezervasyon gelirlerini artıracaklar.

Mert Vardar: Yeni ürün ve hizmetleri en avantajlı şekilde sunmayı hedefliyoruz

Jolly CEO & Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar iş birliği ile ilgili olarak şöyle konuştu: “Turizm sektöründe 34 yıldır hizmet veren Jolly olarak, dijitalleşme çalışmalarımızı misafir memnuniyeti odaklı olarak sürekli geliştirmeye devam ediyoruz. Türkiye’nin kapsamlı satış kanal yönetimi platformu ve dijital ağı olan HotelRunner ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği sayesinde şehir ve tatil otellerine yönelik yelpazemizi daha da büyütmeyi ve mevcut otellerimize yeni ürün ve hizmetleri en avantajlı şekilde sunmayı hedefliyoruz. Yeni sezonda HotelRunner ile birlikte dijitale taşıdığımız tesislerimize yoğun bir rezervasyon trafiği üreteceğiz.”Bu Haber 04.03.2021 - 14:00:20 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.