Jet2'dan Türkiye ve Kanarya Adalarına ek kapasite

Jet2'dan Türkiye ve Kanarya Adalarına ek kapasite
Jet2 ve Jet2 Holidays, Türkiye ve Kanarya Adalarına ek koltuk planladığını açıkladı.

Turizm Güncel - Dış Haberler

İngiliz hava yolu şirketi Jet2 ve onun tur operatörü Jet2 Holidays, ekim ayı son dakika satışları için Türkiye ile İspanya'nın kanarya Adalarına 7 bin ek koltuk planladığını açıkladı. Ek planlamaların yapıldığı destinasyonların ise Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura, Gran Canaria ve Dalaman; uçuşların yapılacağı havalimanlarının ise Belfast International, Birmingham, East Midlands, Leeds-Bradford, Stansted, Manchester ve Newcastle olduğu belirtildi.

Kapasite artışıyla, Jet2'nun Kanarya Adalarına yapacağı sefer sayısının, ekim yarı yıl tatilini de kapsayacak şekilde, haftalık 190'a ulaşması anlamına geldiği kaydedildi.

Jet2 Holidays CEO'su Steve Heapy, "Seyahat kısıtlamalarının kaldırılması insanlara insanlara sabırsızlıkla bekledikleri tatillerini planlamak için güven verdi ve bu da ekim ayında olağanüstü bir talep oluşmasını sağladı. Her zaman olduğu gibi, biz de bu talebe hızlıca yanıt üreterek Kanarya Adaları'na ve Dalaman'a ek uçuşlar planladık." dedi.Bu Haber 14.10.2021 - 10:27:31 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.