Jet2 Holidays'ten Türkiye'deki spa otellerine güzel haber

Jet2 Holidays'ten Türkiye'deki spa otellerine güzel haber

2023 itibariyle İngiltere'nin en büyük tur operatörü konumuna yükselen Jet2Holidays, güçlü talebe yanıt verebilmek için Türkiye'de tarihindeki en büyük spa oteli yelpazesini oluşturdu.


Turizm Güncel - Dış Haberler

İngiliz hava yolu şirketi ve tur operatörü Jet2Holidays, İngiltere'de artan 'sağlıklı yaşam' tatillerine dönük talebe yanıt verebilmek için Türkiye destinasyonunda tarihinin en büyük spa oteli yelpazesini oluşturduğunu açıkladı. Jet2Holidays'in Antalya, Dalaman, İzmir ve Bodrum'daki çok sayıda spa otelini 2023 programına aldığı kaydedildi.

Jet2 ve Jet2Holidays CEO'su Steve Heapy, "Türkiye'ye dönük sağlıklı yaşam ve spa molalarına güçlü bir talep olduğunu görüyoruz. Bu trende yanıt verebilmek için, önümüzdeki yaz için bu zamana kadarki en spa oteli programımızı satışa açtık." dedi.

Steve Heapy, Jet2'nun Antalya, Bodrum, Dalaman ve İzmir destinasyonlarına dönük indirimli uçuşlarıyla, İngilizlerin güneş altında gençleştirici tatil deneyimi için çok sayıda seçeneğe sahip olduğunu da sözlerine ekledi.Bu Haber 03.05.2023 - 10:25:30 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.