Jet2'dan Bodrum, Antalya ve Dalaman'a güzel haber

Jet2'dan Bodrum, Antalya ve Dalaman'a güzel haber
Gün geçmiyor ki Avrupalı tur operatörlerinden Türkiye'ye dönük yeni uçuş hattı açma veya kapasite arttırımı haberi gelmesin. Thomas Cook ve TUI'nin kapasite artırımı ve yeni uçuş noktaları eklemesinin ardından Jet2 da harekete geçti.


TurizmGüncel - Dış Haberler

TUI'nin açıklaıdğı 2019 programının ardından İngiliz hava yolu şirketi Jet2 da 2019 için tarihinin en büyük programını hazırladığını duyurdu.EDINBURG KAPASİTESİ 800 BİNE ÇIKTI

Edinburg Havalimanı kapasitesine 50 bin arttıran Jet2, bu havalimanındaki toplam kapasitesinin ise 800 bine çıkardığını açıkladı.

EDİNBURG-BODRUM UÇUŞLARINA BŞLAYACAK

Jet2, 2019 yılında Edinburg Havalimanından iki yeni destinasyona operasyon başlatacağını açıkladı. Bunlar biri Bodrum, diğr ise Korfu. Edinburg-Bodrum arasında haftada bir (salı) günleri yapılacak seferler, mayıs ayından başlayıp ekim ayına kadar devam edecek.Korfu operasyonları ise yine aynı tarihler arasında çarşamba günleri yapılacak.

ANTALYA VE DALAMAN KAPASİTESİNİ ARTTIRDI

2019 yaz sezonunda Edinburg Havalimanından 34 tatil noktasına uçuş yapacağını açıklayan Jet2, Antalya ve Dalaman kapasitesini ise arttıracağını duyurdu. Buna göre, Antalya ve Dalaman'a haftada bir olarak icra edilen uçuşların sayısı 2019'da yaz sezonunda haftada ikiye çıkarılacak.


Bu Haber 05.04.2018 - 09:58:23 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.