İşte TGA’nın yeni icra kurulu ve basın sözcüsü

İşte TGA’nın yeni icra kurulu ve basın sözcüsü

Aralık ayında yeni yönetimini belirleyen Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA), ilk toplantısını Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un başkanlığında İstanbul’da gerçekleştirdi. Toplantıda TGA’nın yeni icra kurulu üyeleri ve basın sözcüsü belirlendi.


Geçtiğimiz haftalarda yedi bölgede yapılan seçimler sonrasında belirlenen TGA’nın yeni yönetim kurulu, İstanbul’da ilk toplantısını gerçekleştirdi. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un başkanlığını yaptığı, Tanıtma Genel Müdürü Timuçin Güler ve TGA Genel Müdürü Yalçın Lokmanhekim’in de yer aldığı ilk toplantıya yeni yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra önceki dönemi yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

2023 yılında yapılacak çalışmaların masaya yatırıldığı toplantıda TGA’nın yeni icra kurulu üyeleri de belirlendi. Buna göre Kaan Kaşif Kavaloğlu, Tacettin Özden ve İsmet Ömer Öztanık, icra kurulunun yeni üyeleri oldu. Ayrıca Kaan Kaşif Kavaloğlu, TGA’nın basın sözcüsü olarak önemli bir görev daha üstlendi.Bu Haber 13.01.2023 - 11:52:29 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.