İşte Öger ve Bucher'in 'kısa vadeli' Almanya hedefi

İşte Öger ve Bucher'in 'kısa vadeli' Almanya hedefi

Anex Grubu tarafından satın alınan Öge Tours ve Bucher Reisen'in ocak ayıyla birlikte yeniden tatil satışına başlayacağı belirtildi.


TurizmGüncel - Dış Haberler

Anex Grubu tarafından satın alınan Thomas Cook'un Almanya ayağı Öger Tours ve Bucher Reisen'in ocak ayı ile birlikte yeniden rezervasyon almaya başlacağı belirtildi.

Rezervasyonlar ocak ortasında başlıyor kısa vadeli hedef 1 milyon yolcu

Alman iş ve turizm dergisinden Klaus Hildebrandt'e konuşan Anex Tour Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, Öger ve Bucher'in ocak ayının ortasından itibaren yeni rezervasyon almaya başlamasını planladıklarını belirtti. Kısa vadede Almanya'dan 1 milyon misafir sayısına ulaşmayı hedeflediklerini kaydeden Koçkar, 2020 ana rezervasyon dönemine hızlı bir giriş yapmak istediklerini belirtti.

Phoenix sistemini Öger de kullanacak

Bucher tarafından geliştirilen Phoenix rezervasyon sisteminin aktif olduğu; bu sistemin, daha önce Neckermann'ın Nurvis sistemini kullanan, Öger Tours için de avantaj sağlayacağı ve gerekli ara yüzlerin kısa sürede oluşturulacağı belirtiliyor.

Otel ve acente alacakları ne olacak?

Thomas Cook'un iflsı sonrası Almanya'daki on bağlı şirketlerin acentelere (komisyon) ve otellere olan borçlarının ne olacağı merak konusuyken, finans uzmanları, Anex Grubu'nun sadece şirketlerin markalarını ve IT sisemlerini satın aldığını belirtiyor.Bu Haber 20.12.2019 - 11:30:51 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.