İstanbul'a bir tane 5 yıldızlı otel daha geliyor

İstanbul'a bir tane 5 yıldızlı otel daha geliyor
Uluslararası tekstil firması Ayhan Tekstil'in sahipleri, İstanbul’da Kağıthane Cendere yolunda, 5 yıldızlı otel inşaatına başladı.

 
7 bin metrekare kapalı alan üzerine inşaa edilecek olan otelin kapalı otoparkı, açık ve kapalı havuzu, 17 tane suit, 37 tane normal odası olmak üzere toplam 52 tane odası olacak. 
 
Otelin diğer 5 yıldızlı otellere nazaran en büyük özelliği, "roof"unda tamamen camdan yapılacak olan en az 8 tane, her biri 60 metrekare alanında olacak ses geçirmeyen özel odalar.
 
Ayhan Tekstil'in sahibi Cem Karabulut, proje ile ilgili olarak şunları söyledi: 
 
"Türk firması olarak tekstil alanındaki başarımızı inşaat sektörünede taşıma kararı aldık. İnşaatına başladığımız otel, yılbaşından sonraki aylarda tamamlanacak, yeni yılın son aylarına doğru tamamen bitmiş olacak. Tekstilde oldukça başarılı olan bir firmayız. Yurt içinde ve dışında bir çok mağazalarımız mevcut. 4. Levent'te yeni merkez binamızın da tadilatı hızla sürmekte. Yeni yılda güzel bir açılışla oraya taşınacağız. Otelcilik sektöründe çok tecrübeli bir firma olmadığımız için otelimizin işletmesini, zincir otellerden birine ya da yine bu konulara vakıf, başarılı şirketlerden bir tanesine vermek istiyoruz. Amacımız otelimizin en iyi şekilde işletilmesi ve ünlü oteller arasında anılmasıdır. Bunun için çok titiz bir şekilde şimdiden araştırma içindeyiz. Gelen birçok teklif içerisinden en iyisini seçmek istiyoruz. Eğer bu sektörde başarılı olursak bu otelden sonra yeni otel projelerine büyük bir zevkle imza atmak niyetindeyiz. Bu sayede insanlara iş imkanı sunmak da en büyük amacımız."


Bu Haber 26.06.2014 - 15:39:29 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.