İş Bankası, Sezona Hazırlık Kredi Kampanyası başlattı

İş Bankası, Sezona Hazırlık Kredi Kampanyası başlattı
İş Bankası, turizm firmalarının finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla tatil sezonu öncesinde “Sezona Hazırlık Kredi Kampanyası” düzenledi. Kampanya, turizm firmalarının sezona hazırlık harcamalarının artış gösterdiği içinde bulunduğumuz dönemde, TL kredilerde 60 aya kadar uzanan vade ile aylık % 0.86’dan başlayan cazip faiz oranlarını içeriyor.


Kampanya kapsamında aylık faiz oranları % 0.46’dan başlayan dövize endeksli krediler de kullandırılabileceği gibi, yabancı para cinsinden gelir elde eden müşteriler 12 ay vadeli turizm işletme döviz kredisi ürününden de faydalanabilecek.

31 Mayıs 2013 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında kullandırılacak kredilerde ödeme tarihleri, müşterilerin nakit girdilerinin yoğunlaştığı döneme uygun olacak şekilde esnek olarak belirlenebilecek.

Turizm Destek Paketi kapsamında İş Bankası müşterileri, taksit ödemeli turizm işletme ve yatırım kredileri, teminat mektubu kredileri, leasing garanti kredileri, dövize endeksli çek iştira kredileri, TL çek iskonto/iştira kredileri, işyeri kredileri, ticari taşıt ve filo kredileri ile kredili ticari mevduat hesapları, şirket kredi kartları, üye işyeri anlaşmaları, turistik tesis sigortaları, çoklu havale EFT hizmetleri ve çeşitli düzenli ödeme hizmetlerinden yararlanabiliyor.

Özel avantajların sağlandığı kampanya kapsamında ayrıntılı bilgi İş Bankası şubelerinden temin edilebilecek.


Bu Haber 28.03.2013 - 12:03:09 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.