Inventum Global 5 ülkede 6 ofise ulaştı

Inventum Global 5 ülkede 6 ofise ulaştı
Türkiye’de Ukranya, Rusya ve Hindistan pazarından gelen büyük toplantı grupları ve düğünlerin önde gelen acentesi Inventum Global, hizmetlerinin kapsam alanını büyütüyor.

Pandemi döneminde uzunca süredir hazırlıkları devam eden yurtdışı destinasyonlara ilişkin yapılanmasını hızlandıran Inventum Global, 2021 yılı içerisinde duyurusunu yaptığı Tanzanya ve Rusya’dan sonra Kenya ofisinin açılışını da gerçekleştirdi.

Daha önce, 2018’de Mısır ve İstanbul ofislerini açan Inventum Global böylelikle, destinasyonlarının sayısını Antalya merkez ofisiyle birlikte altıya çıkardı.

Atılımlarımız artarak devam ediyor”

Beş ülkede altı ofisle faaliyet gösteren Inventum Global kurucu ortağı Bünyat Özpak konuyla ilgili şunları söyledi:

Bundan yedi sene önce Inventum Global’i kurarken tasarladığımız ve ismimizde de yer aldığı şekilde, dünyanın en iyi MICE operatörü olma ve global bir yapı kurma hedefimize her geçen gün daha da yaklaşıyoruz. Bu hedef doğrultusunda profesyonel ekibimizi de büyütüyoruz.

Pandemi sürecinden özellikle MICE segmenti başta olmak üzere, tüm turizm sektörü çok olumsuz etkilendi ve biz de bu sürecin zorlamasını hissettik. Yine de bilhassa ekibimizi muhafaza etmeye ve hizmet kalitemizi geliştirmeye yönelik çok ciddi çalışmalarla bu süreçten fırsat üretmeye gayret gösterdik. Uluslararası partnerlerimizin de taleplerini dikkate alarak, onlara dünya üzerinde daha çok noktada, Inventum Global kalite ve güvencesiyle hizmet verebilecek olmanın gurur ve mutluluğunu taşıyoruz. Bu alanda atılımlarımız artarak devam edecek.

Hizmet verebileceğimiz ülke sayısını artırmak istiyoruz”

Türkiye bizim ülkemiz ve bizim de en güçlü olduğumuz coğrafya. Doğal olarak üretkenlik anlamında birincil önceliğimiz olmaya da devam edecek, lakin Dünya çok büyük ve Globalleşme vizyonumuz artan talep ve ihtiyaçlara uyumlu şekilde, ürünlerimizi coğrafi ve mevsimsel şartları dikkate alarak çeşitlendirmemizi şart kılmakta. Kenya ofisimizin herkese hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum. Amacımız grup üretebileceğimiz ve gruplara hizmet verebileceğimiz ülke sayısını artırmak ve sırada yine çok dikkat çekici destinasyonlarımız var, bizi izlemeye devam edin.

Inventum Global 2014 yılında MICE sektöründe uzmanlaşmış bir kadro ve arkasında dev turizm markalarının ortaklık teminatıyla kuruldu. Özellikle Hint düğünleri, Rusya, Hindistan ve Ukrayna MICE pazarlarında rekor grup sayıları, ciro ve kişi sayılarına ulaştı.

Inventum Global yurtdışı yatırımlarına devam etmekte ve hem grup ürettiği hem de grup getirdiği ülke sayısını artırma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir.

Inventum Global ayrıca MICE ve Lüks Düğün organizasyonları ile alakalı Dünyanın en önemli sektörel forumlarından ve bu yıl 18-22 Kasım tarihlerinde, Antalya, Titanic Mardan Palace otelde 5’incisi düzenlenecek olan International MICE & Wedding Forum’un (IMWF) kurucu markası konumundadır.Bu Haber 18.09.2021 - 13:19:14 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.