İngiltere'nin Norwich bölgesinden Antalya'ya Nisan uçuşları başladı

İngiltere'nin Norwich bölgesinden Antalya'ya Nisan uçuşları başladı
İngiltere'de faaliyet gösteren tur operatörü Oska Travel'ın Nisan ayı boyunca ülkenin Norwich International havalimanından Antalya'ya operasyon başlattığı bildirildi.


TurizmGüncel

İngiltere'nin Norwich International havalimanından Antalya’ya, belirlenmiş yaz programının haricinde, Nisan ayında uçuşlar gerçekleştiriyor. Operasyonu başlatan Oska Travel, “Düşük bütçeli lüks tatil” sloganıyla Nisan ayı boyunca Antalya’ya operasyonlar düzenleyecek. Turlara, 4 ve 5 yıldızlı otellerde konaklama ile rehberli turlar da dahil.

Norwich International Airport CEO’su Andrew Bell, “Türkiye bölgemizde son derece popüler bir destinasyon. Bu yüzden Nisan ayında başlatılan uçuşlara ilgi son derece yüksek. Havalimanımızda yaz sezonu boyunca Thomson ve Thomas Cook Antalya ve Dalaman’a yoğun operasyonlar yapıyor. Oska Travel’ın yıl sonuna doğru başka kısa dönemli uçuşlar gerçekleştirmesini de bekliyoruz.” Dedi.

Oska Travel’ı bünyesinde barındıran Kenba Group’un Genel Müdürü Andreas Forsthuber ise, “Nisan ayında Türkiye’ye götüreceğimiz müşterilerimizi mümkün olan en üst düzeyde mutlu etmeyi hedefliyoruz. İlgi istediğimiz düzeyde olursa, önümüzdeki dönemde bu uçuşları daha yoğun hale getiririz” değerlendirmesini yaptı
 


Bu Haber 09.04.2013 - 14:02:34 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.