İngiliz gazeteden Türkiye tatili haberi: Fiyatlar dipte...

İngiliz gazeteden Türkiye tatili haberi: Fiyatlar dipte...
İngiltere'nin çok satan gazetelerinden The Sun, "Kırmızı listeden çıkan Türkiye'de tatil fiyatları dipte. İngilizler 158 pounda bile Türkiye kaçamağı yapabilir." diye yazdı.


TurizmGüncel - Dış Haberler

İngiliz The Sun gazetesi, kırmızı listeden çıkarıldıktan sonra İngiliz turist için ulaşılabilir hale gelen Türkiye tatillerini yazdı.

Türkiye tatilleri fiyat endeksli ele alan gazete, "Nihayet İngilizlerin Türkiye'ye seyahat etmesine izin verildi. Bu nedenle eğer uzun zamandır sabırla bir kaçamak hayali kuruyorsanız şimdi rezervasyon zamanı," ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin İngiliz tatilciler için popüler bir destinasyon olduğunu hatırlatan The Sun, tur operatörlerinin sonbahar için çok sayıda Türkiye paket turu olduğunu ifade etti.

Yazının devamında şu ifadeler kullanıldı:

"Türkiye'den İngiltere'ye dönenler 22 Eylül'den itibaren karantinaya girmeyecek. Çift aşı olanlar, uçağa binmeden önce PCR testi de yaptırmayacak. İngiltere'ye döndüklerini ikinci günü, 30 poundluk yanal akış testi yaptıracak.

TUI'de fiyatlar 282 pounddan başlıyor

Şu anda Türkiye'ye 158 pounda bile tatil teklifleri var. TUI'de Pegasos World, Side her şey dahil kişi başı 484 pounddan, Maricya Apartments, İçmeler kişi başı 282 pounddan, TUI SENSATORI Barut Sorgun Hotel, her şey dahil kişi başı 488 pounddan başlayan fiyatlarla satışta.

Jet2 Holidays'te en düşük fiyat 249 pound

Jet2 Holidays'te ise Green Park Apartments, Marmaris 7 gece kişi başı 249 pounddan, Grand Ideal Premium Hotel, Marmaris her şey dahil 7 gece kişi başı 399 pounddan, Sundia by Liberty, Ölü Deniz 7 gece kişi başı 369 pounddan ve Star Side Elegance Hotel, Antalya 7 gece her şey dahil kişi başı 595 pounddan başlayan fiyatlarla satılıyor."

Thomas Cook'ta 158 punda bile tatil var

Easyjet Holidays Club Atrim Apart Hotel, Marmaris 7 gece tatili 369 pounddan başlayan fiyatlarla satarken, Thomas Cook, Cooks Club Alanya'da 7 gece tatili 210 pounddan, Long Beach Resort Hotel & Spa'da 7 gece her şey dahil tatili 358 pounddan, Mirage World, İçmeler'de 7 gece her şey dahil tatili 330 pounddan ve Sun City Apartments'da 7 gece tatili 158 pounddan başlayan fiyatlarla satıyor.Bu Haber 20.09.2021 - 19:05:58 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.