İki duayen Türk turizmci Avrupa'da yeni tur operatörü kurdu

İki duayen Türk turizmci Avrupa'da yeni tur operatörü kurdu
Avrupa'dan 45 yıldır Türkiye'ye çeşitli şirketleri ile turist taşıyan Vural Öger, Hüseyin Baraner ile ortak olarak Avrupa'nın en kapsamlı yaşlılar lifestyle club tur operatörü markasını kurdu.


SunnySiderClub tur operatörünün felsefesinde, her zaman hayatın aydınlık, sıcak ve olumlu  tarafında duran ve bunun tadını hayatın sonbaharında da çıkarmak isteyenlere uygun hizmetler sunmak, bulunuyor. Bu felsefeden anlaşılacağı gibi, Sunnysider misafirlerine;
 
*İyi hissetmek, yüksek zevk algısı, yaşam sevinci
*Asla yalnız değil!
*Formda kal!
*Beden, Ruh ve Zihin rahatlaması
*Thalasso ve dinçlik kürleri
*Sağlıklı damak zevkleri
*Yeni dostlar-arkadaşlar
*Keşfetmek, yaşamak, anlatmak... gibi kavramlarını yaşamayı vadediyor.

ÖGER: HUZUR VE SÜKUNETE DE İHTİYAÇ DUYULABİLİR            
 
Sunnysider kurucularından Vural Öger, konuklarını yani ‘Sunnysider’ ları, kendisiyle beraber sağlıklı, çok yönlü ve heyecanlı zevklere davet etiğini belirtip, dostlarla, ilginç ülkelerde, harika damak lezzetleriyle, nefes kesen doğayla, yüksek seviyeli ve içtenlikle tatil yapma fırsatı sunduklarını’  söyledi. Öger, "Bizler hepimiz, zevkle hayatı yaşamak, sakin bir atmosferde, kuracağımız yeni dostluklarla hayatın sunacağı çok sayıdaki mutluluk anlarını beraberce yaşamak istiyoruz. Siz de biliyorsunuz; paylaşılan mutluluk, iki kat mutluluktur! İşte bu mutlulukları bizimle birlikte her zamankinden fazla yaşayın. Elbette huzur ve sükûnete de ihtiyaç duyulabilir. Bu durumda da bir süre kendinizle baş başa kalabilirsiniz." dedi.TATİLDEN SONRA DA GEREKLİ İLGİ GÖSTERİLECEK

Misafirlerine kaliteli etkinlikleri ve günlük programları ile her gün yeni zevk ve mutluluk alternatifleri sunan SunnySiderClub, heyecan verici programlarla birlikte tatil yörelerinde ayrıcalıklı Sunnysider-toplantı fırsatları da sağlayacak. Bunların yanında tatilinizde edindiğiniz yeni tecrübe ve edinimlerle de kesinlikle bitmiyor, bir Sunnysider’a tatilden sonra da gerekli ilgi gösterilecek.  Yılda 2 kez dergisini göndererek, program, yenilik, trendler, toplantılar hakkında bilgi sahibi olup ve iletişimde kalınması sağlanacak.
 
SunnySiderClub ayrıca acentalara üst-yaş gruplarına ait dernek, örgüt ve birliklere iletişim imkanı tanıyor. Bu uygulama ile Türkiye’ye özellikle kış aylarında yeni müşteriler kazandırılması hedefleniyor.

10 BİN SEYAHAT ACENTESİNE SUNULDU

SunnySiderClub kataloğundaki tüm ürünler, ünlü turizmci ve Türk turizmin öncülerinden olan Vural Öger’in ve Sunnysider Club’ın hem ortağı hemde proje, tanınmış turizm uzmanı Hüseyin Baraner'in kaleminden çıktı. Birlikte geliştirdikleri bu fikir şimdi pazar olgunluğuna ulaşarak, tüm ürün portföyü, tur operatörü markası olan V.Ö. Travel tarafından  Avrupa'da 10 bin seyahat acentesine sunuldu.
 
Vural Öger, V.Ö. Travel bünyesinde bulunan, yeni tur operatörü hakkında şunları söylüyor:

"Uzun yıllardır dostum ve yoldaşım olan Hüseyin Baraner ile turizmde yeni ve harika bir fikir oluşturduğumuz için mutluyum. Seyahat acentası dostlarımızla birlikte, çok sayıda yenilikler ve ürün fikirleriyle müşterilerimize yeni bir yaşam zevki yaratacağız. Bu esnada çekinmeden yeni yollar açacağız ve buradan doğacak sadakati ve yüksek müşteri kesitine odaklanacağız. Bu konuda branşını en iyi bilen insanlara güvenin. 40 yılı aşkın bir süredir seyahat bizim işimiz."

BARANER: DESTİNASYON ODAKLI BİR ŞİRKET DEĞİL
 
Hüseyin Baraner ise şunları ilave etti:

"SunnySiderClub destinasyon odaklı değildir. Dünya genelinde tam da cazip olan bölgelerde ve hayatımızı zenginleştirecek etkinliklerle birlikte çok sayıda yeni ürünler sunacağız. Tüm bunları tek bir pakette bir araya getireceğiz. Buradan yola çıkarak Avrupa’nın en büyük ‘Interaktif lifestyle Club Seyahat-Topluluğunu’ kurmuş olacağız.  Ve birkaç yıla kadar hayatın her zaman aydınlık ve güneşli tarafında bulunan yaşamı, insan ve doğayı seven, bundan sonra da güzel şeyler yaşamak isteyenlerin, yeni kültürler, yeni tatlar, yeni zevkler, en önemlisi yeni dostluklar ve arkadaşlıklar arayanların  ilk adresi olacağımızdan şüphem yok."

SUNNYSIDER FESTİVALİ

Avrupa’nın zengin ve yaşam dolu yaşlıları her yıl Aralık ayının ilk haftasında SunnySider Festivali’nde Gloria Verde Resort, Antalya-Belek’de buluşacak.

Festival coşkusuyla Antalya-Belek bu sayede Avrupalı Sunnysider ‘ların buluşma noktası haline dönüşecek. Ayrıca bu program için Avrupa’dan Antalya’ya özel charter uçakları kaldırılacaktır.

Özellikle sağlık, güzellik ve spor dolu yaşam ürünleri ile süslenecek bu festivalin her yıl büyüyerek Gloria Verde Resort’de geleneksel hale dönüşmesi bekleniyor. Gelen misafirler arzu ettiklerinde Gloria Golf Resort, Gloria Serenity Resort ve Gloria Sports Arena’yı tanıyabilecekler. Sunnysider Festival ile Antalya özelikle kış aylarında yeni dostlar kazanması hedefleniyor.


Bu Haber 03.09.2015 - 12:07:14 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Canan Altunbaş - 27.01.2018 - 10:20

    Türkiye’de yapacağınız gezilerin programı hazırsa görmek isterim.Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.