ICE of MICE'in yeri ve tarihi belli oldu

ICE of MICE'in yeri ve tarihi belli oldu

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, ACE of MICE’a ikinci kez ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.


12.’si düzenlenecek ACE of MICE, 5-6 Ocak 2024 tarihlerinde ikinci kez Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) gerçekleştirilecek.

KKTC Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı himayesinde, Elexus Hotel & Convention ev sahipliğinde,  Cyprus Royal Turizm ve Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) destekleriyle düzenlenecek organizasyonda ulusal ve uluslararası kurumsal firmalar, etkinlik ajansları, oteller, acenteler, turizm ve etkinlik sektörü profesyonelleri bir araya gelecek.

MICE sektörünü B2B toplantılar, network etkinlikleri ve ödül töreni ile bir araya getiren Dream Project, sektörde yeni iş birliklerinin oluşmasını ve ticari hacmin artmasına katkı sunuyor. Masters of Events by ACE of M.I.C.E. Awards ile yüzlerce kurumsal markanın etkinlik satın alıcılarının yanı sıra  uluslararası tur operatörlerinin, acente ve etkinlik firmalarının üst düzey yöneticilerini 3 gün boyunca hosted buyer olarak ağırlayacak.

5 Ocak tarihinde gerçekleşecek ‘’Parlayan Yıldız Kıbrıs MICE Destinasyonu’’ oturumunda ; Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Başkanı Firuz Bağlıkaya, Kıbrıs Türk Otelciler Derneği Başkanı Dimağ Çağıner, Jolly CEO & Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, Cyprus Royal Kurucu Ortağı Rauf Denktaş, Kıbrıs Türk Turizm ve Seyahat Acenteleri Birliği Başkanı Orhan Tolun ve Elexus Hotel Genel Müdürü Görkem Aydıner konuşmacı olarak yer alacak.

Büyük bir potansiyele sahip olan Kıbrıs MICE pazarının bu alanda aldığı payın arttırılması için neler yapılması gerektiğinin ele alınacağı oturumda önemli konuşmacılar yer alacak.

“Çok önemli markaları ve değerli isimleri buluşturacağız”

Masters of Events ACE of M.I.C.E. Awards ile ilgili açıklamalarda bulunan Dream Project CEO’su Volkan Ataman ,“Bu yıl 12. kez sektörümüzü B2B network toplantılar ve interaktif kaynaşma programları ile en üst düzeyde bir araya getiriyoruz. Sektörün profesyonelleri, 2 gün boyunca B2B toplantılar ile yeni iş bağlantıları oluşturacak. Bu seneki Masters of Events by ACE of M.I.C.E. Awards ile yine ulusal ve uluslararası çok önemli markaları ve değerli isimleri buluşturacağız. Bu büyük organizasyonla; etkinlik sektörünün faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, sektörde hizmet veren kurum ve kuruluşlarda daha mükemmele ulaşma arzusu yaratmayı hedefliyoruz. Ayrıca etkinliğimiz Kıbrıs MICE destinasyonuna çok büyük katkılar sunuyor olacak.” ifadelerini kullandı.

5 Ocak akşamı gerçekleşecek MOE Party ‘de Dj Erkan Şen ile katılımcılarla keyifli bir gece yaşanacağını belirten Ataman,  6 Ocak akşamı ise kırmızı halı seremonisi ile başlayacak ve şovlar eşliğinde gala yemeği ile devam edecek. ACE of M.I.C.E. Awards Ödül Töreni’nde sektörünün en iyileri 25 ayrı kategoride ödüllendirilirken Gökhan Tepe sahne alacak.  Bu Haber 28.12.2023 - 10:05:35 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.