Hollanda merkezli otel rezervasyon portalı Bidroom Türkiye'de

Hollanda merkezli otel rezervasyon portalı Bidroom Türkiye'de
Hollanda merkezli otel rezervasyon portalı Bidroom Türkiye pazarına giriş yaptı. İstanbul'da düzenlenen Uzakrota etkinliğine katılan şirketin Marcin Wesołowski Türkiye'ye giriş yaptıklarını açıkladı.


Etkinlikte "Seyahat arama ve e-ticaret arasındaki çizgiler net değil'' başlıklı bir sunum yapan Marcin Wesołowski, Bidroom'un ''komisyonsuz portal'' olduğunu ifade etti.

Etkinlikte ayrıca, uzun yıllar küçük otellere ve butik otellere danışmanlık hizmeti veren Adnan Mordeniz'in, Bidroom'un Türkiye pazar yöneticisi olarak atandığı ile ilgili duyuru da yapıldı.Wesołowski yaptığı konuşmasında “Küçük oteller danışmanı olarak küçük ve butik otel sahiplerine ve yatırımcılara danışmanlık hizmeti veren Adnan Mordeniz, 15 yıl boyunca konaklama sektöründe yöneticilik yaptı. Bizim fikirlerimize güvendi ve markamızın Türkiye pazarına taşınmasında bize yardım etmeye karar verdi. Adnan Mordeniz, Bidroom şirketine Türkiye Pazar Yöneticisi göreviyle katıldı. Bizim otelci iş ortaklarımız için Türkiye’deki temel iletişim noktası olacaktır. Ayrıca, üyelerimiz için önemli bir destinasyon olduğunu düşündüğümüz Türkiye yerel pazarında, Bidroom markamızı güçlendirmemize de yardımcı olacaktır. Bu işbirliğinden oldukça memnunuz ve Türk konaklama sektörüne adil bir sistem getirmeyi heyecanla bekliyoruz” dedi.


Bu Haber 05.12.2017 - 19:14:51 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.