Hilton Istanbul Maslak 5 yaşında 

Hilton Istanbul Maslak 5 yaşında 
Hilton Istanbul Maslak, düzenlediği bir gece ile 5’inci yaşını kutladı.

1 Ağustos 2018 yılından bu yana faaliyette olan Hilton Istanbul Maslak, 5'inci yılını partnerinin ve çalışanlarının katılımıyla kutladı. 

Summa Hospitality Grup Direktörü ve Hilton Istanbul Maslak Genel Müdürü Özkan Alkan ve Hilton Istanbul Maslak Otel Müdürü Ayla Türedi Özkılıç’ın ev sahipliğinde düzenlenen geceye iş ortakları, turizm sektörünün önde gelen isimleri ve otelin 2023-2024 sezonunda da iş birliğini sürdürdüğü Darüşşafaka Lassa Basketbol Takımı yönetimi ve çok sayıda konuk katıldı.  Gecenin sunuculuğunu Doğancan Özadlı üstlendi. Doğancan’ın sunumuna Lounge Orkestrası ve dans gösterileri eşlik etti.

“Konaklama merkezi olmanın ötesine geçtik”

5. yılını dolduran otel yöneticilerini sahneye davet ederek tebrik eden Summa Hospitality Grup Direktörü ve Hilton Istanbul Maslak Genel Müdürü Özkan Alkan “1 Ağustos 2018’den bu yana, İstanbul'un kalbi Maslak’ta yer alan otelimizde, iş dünyasına, sanat severlere ve İstanbul hayranlarına ev konforunda lüks konaklama imkânı sunmak için tüm hassasiyetimizle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Attığımız tüm adımlarla ve yaptığımız tüm iş birlikleriyle Türk turizmine, spora, sanata ve ülkemizin tanıtımına katkı sağlamayı ilke edindik. Bu ilke doğrultusunda otelimizde bulunan galeride yerli yabancı birçok sergi ve müzayedeye ev sahipliği yaparken, basketboldan tenise pek çok spor dalında kıymetli takımları ve sporcularını birinci sınıfı hizmet kalitesiyle ağırladık. Geride bıraktığımız bu beş yıllık süre zarfında otelimizi sadece bir konaklama merkezi olmanın ötesine taşımayı başararak, sanata ve spora destek veren pek çok etkinliğe katkı sağlamış, her alanda sürdürülebilirliği merkezine almış bir yapı haline getirmiş olduğumuzu görmek bizim için bir gurur verici” diye konuştu.  Alkan, davete katılan iş ortaklarına Daçka yönetimine ve tüm konuklara teşekkür etti.

5 yıldır sanat ve spor dünyasının tercihi!

Hilton Istanbul Maslak, sanata ve spora katkılarıyla da öne çıkıyor. Otel, şimdiye kadar Garou, David Helfgott, Dany Brillant, Ara Malikian, Sarah Chang, Yasmin Levy, Havasi, Eric Burdon, Lorena Mckennitt, Joss Stone, Omara Portuondo ve Deep Purple müzik grubu gibi ismileri konuk etti.


Bu Haber 27.09.2023 - 09:03:18 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.