Hilton'un Türkiye'deki 61'inci oteli açılıyor

Hilton'un Türkiye'deki 61'inci oteli açılıyor
Hilton'un Türkiye'deki 61'inci oteli Hilton İstanbul Maslak açılıyor.


Hilton’un Türkiye’de genişleyen portföyüne İstanbul’un iş ve finans merkezinde bir otel daha ekleniyor. Hilton'un Türkiye'deki 61'inci oteli olacak olan Hilton İstanbul Maslak açılıyor. Atatürk Havalimanı’na 30 dakika uzaklıkta, metroya, iş merkezlerine, lüks alışveriş merkezlerine ve konser salonlarına ise yürüme mesafesinde olan otelde, deluxe Odalar, kral Dairesi ve süit odalar dahil 284 adet oda mevcut. Odaların tamamı işlevsel tasarımları ve şehir manzaralarıyla dikkat çekiyor. Executive katlarda konaklayan misafirler ise Executive Lounge’da kontinental kahvaltı ve lezzetli atıştırmalıklar eşliğinde rahatça dinlenme veya çalışma ayrıcalığı elde ediyor.
 
Hilton Istanbul Maslak bünyesinde, otelin en üst katında konumlanan ve cam tavanıyla yıldızların altında davetlere ev sahipliği yapacak olan etkinlik salonu dahil toplam 6 bin 600 metrekare etkinlik alanı, 850 metrekare sütunsuz balo salonu ve üç kata yayılan, her biri en son görsel-işitsel teknolojiyle donatılmış, toplam 1.200 kişiyi ağırlayabilen 22 toplantı odası bulunuyor..
 
Otelin açılışıyla ilgili konuşan Hilton İstanbul Maslak Genel Müdürü Özkan Alkan, şunları söyledi:

“Hilton’un ünlü otelcilik yaklaşımını Türkiye’de iş hayatının, gündelik hayatın ve kültürün bir araya geldiği en işlek iş ve finas merkezlerinden birine taşırken, ziyaretçilerimize son derece kapsamlı bir deneyim sunacak olmaktan heyecan duyuyoruz. Otelimiz seyahat severlerin, yöneticilerin ve tüm misafirlerimizin birbirleriyle temas kurabileceği, anlamlı birlikteliklere adım atabileceği mükemmel bir ortam sunuyor. Misafirlerimiz, şehre hakim manzarasıyla ve cam tavanıyla yıldızların altında konumlanan muhteşem etkinlik salonumuz dahil, otelimizin geniş, modern toplantı odalarından ve tüm ayrıcalıklı imkanlarından yararlanarak iş amaçlı toplantı, davet ve etkinlikler düzenleyebilecek.”
 


Bu Haber 03.08.2018 - 09:13:26 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.