‘Her şey dahil’ Ritz Carlton oteller geliyor

‘Her şey dahil’ Ritz Carlton oteller geliyor

Dünyanın en büyük otel zinciri Marriott’un 800 milyon dolara yapılacak iki resort otelle her şey dahil sistemine gireceği açıklandı.


TurizmGüncel - Dış Haberler

Marriott Hotels & Resorts, her şey dahil sistemine gireceğini duyurdu. Şirket tarafından yapılan açıklamada, Dominik Cumhuriyeti’nin Punta Cana ve Meksika’nın Riviera Nayarit bölgelerine toplam 800 milyon dolar yatırımla yapılacak iki otelin her şey dahil konseptinde hizmet vereceği belirtildi. Paylaşılan detaylara göre, Punta Cana’daki otel 650 odalı olacak. Riviera Nayarit’teki otel ise içinde birden çok markayı barındıracak büyük kompleks olarak planlandı. Bu markalar, Ritz Carlton, Westin ve Autograph Collection markalarından oluşacak.

Marriott’un global iş geliştirme müdürü Tony Capuano, ‘’Sadık bir müşterimiz bize, ‘belirli destinasyonlarda her şey dahil konaklama tecrübesi yaşamak istiyorum’ dediğinde, bu konsepti sunmadığımız için düş kırıklığı yaşadık. Biz sunmadığımız için müşterilerimiz başka markalara gidiyor.’’ dedi.

Marriott’un sunacağı her şey dahil sisteminin şirketin küresel ilerlemesinin bir parçası olduğunu kaydeden 

Capuano, lüks ve premium segmentte piyasaya oyunun kurallarını değiştiren bir değer sunacaklarını ifade etti.

Marriott, kendi her şey dahil konseptini yeni yatırımlar ve dönüşümlerle küresel olarak da yaymaya hazırlanıyor.Bu Haber 06.08.2019 - 16:58:18 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.