Güney Marmaralı turizmciler Bursa Valisi Küçük'ü ziyaret etti

Güney Marmaralı turizmciler Bursa Valisi Küçük'ü ziyaret etti
Güney Marmara Turizm ve Otel İşletmecileri Birliği Derneği (GÜMTOB) Başkanı Mehmet Haluk Beceren, Başkan Yardımcısı Ersin Yazıcı, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Tokatlı, BTSO 35. Komite Başkanı Hasan Eker ve GÜMTOB Müdürü Sevilay Sarın Bursa'ya yeni atanan Vali İzzettin Küçük'ü makamında ziyaret etti.


Gerçekleştirilen ziyarette, bölge ve Bursa’nın turizm değerleri ve potansiyeli hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu. Bursa Kongre Tanıtım Turizm Hizmetleri A.Ş'nin aktif olarak hizmet vermeye başlamasının Bursa turizm potansiyelini olumlu olarak etkileyeceği dile getirildi.

Görüşmede, Bursa turizm sektör paydaşları ile 2 yılda bir yapılan Bursa Turizm Zirvesi hakkında bilgi aktarımı yapılarak, zirvede yer alan kişi ve kurumların yazılarının yer aldığı ve kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum örgütlerinin önümüzdeki süreçte neler yapması gerektiğine dair başlıklarının bulunduğu  Zirve Sonuç Kitabı Vali Küçük'e sunuldu.

Vali İzzettin KÜÇÜK, ''Bursa turizm açısından zengin ve bilinirliği olan bir şehir. Bu zenginliği uluslararası ve ulusal platformlarda birlikte tanıtacağız.” dedi.

Bu Haber 24.06.2016 - 11:59:09 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.