Grand Yazıcı Otel ile Buket Güler arasında ‘beleşçilik’ tartışması

Grand Yazıcı Otel ile Buket Güler arasında ‘beleşçilik’ tartışması
Uludağ’da konakladığı oteli yerden yere vuran Buket Güler adlı influencer’a otelden ‘beleşçi’ suçlaması geldi. Sosyal medyada başlayan kavga araya avukatların girmesiyle çözüldü.


''Genel olarak fiyaskoydu''

Uludağ’da konakladığı Grand Yazıcı Oteli ile ilgili sosyal medya hesabından, ‘’Tesisler çok eski kalmış, Kaldığım otel çok bakımsız eskiydi, yemeklere ve müşteri memnuniyetine hiç önem vermeyen bir otel be yazık ki. @ggrandyazicihotels de kalmanızı önermem. Genel olarak fiyaskoydu benim için’’ diye yazan Buket Güler’e otelden yanıt gelmiş ve Buket Güler beleşçilikle suçlanmıştı.

buket_güler

Konuyla ilgili olarak otelden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verilmişti:

''Diğer oteller beni bedava konaklatmak istiyor''

Otelimizde konaklayan Buket Güler isimli misafir bu sabah otelden ayrılırken çeşitli bahaneler uydurarak ödemesini yapmak istememiştir. ‘Ben para ödemek istemiyorum. Diğer oteller beni bedava konaklatmak istiyor, siz benden para alamazsınız’ gibi çeşitli söylemlerde bulunmuştur. Konaklama ve ekstra harcamalarının parasını ödemek istememiştir. Kendisini biz otelimize davet etmedik. Anlaşılan sosyal medya ve takipçilerine güvenerek bu şekilde davranmayı kendine hak görmekte. Biz de böyle bir uygulamayı yapamayacağımızı söylediğimiz için sosyal medyada bu şekilde karalama kampanyası yürütmüştür. Araştırmalarımız neticesinde, kendisini tüm tanıyanlar bu yaptığını bir alışkanlık haline getirdiğini çok iyi bilmektedir.

İftiraları neticesinde hukuk departmanımıza bilgi verilmiş ve kendisine gerekli yaptırımlar yapılması konusunda harekete geçilmiştir. Tüm misafirlerimizin ve kamuoyunun dikkatine sunarız.’’

Daha sonra sulh oldular

Karşılıklı suçlamaların ardından Grand Yazıcı Otel ve Buket Güler ortak bir açıklama yaparak sonunun çözüldüğünü belirtti. Yapılan ortak açıklamada, ‘’Buket Güler ile Grand Yazıcı Hotel arasındaki karşılıklı yanlış anlaşılmalar neticesinde yaşanan uyuşmazlık, taraf vekillerinin görüşmeleri neticesinde barışçıl bir şekilde sonuçlandırılmış olup, tarafların ortak kararıyla bu neticeyi tüm kamuoyu ile paylaşma zarureti doğmuştur.’’ denildi.



Bu Haber 25.01.2021 - 16:40:08 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.