GIATA’dan ‘Fotoğrafın kaç satar?’ webinarı

GIATA’dan ‘Fotoğrafın kaç satar?’ webinarı
Otel görsel ve bilgilerinin dağıtımı konusunda dünya lideri GIATA, düzenlediği webinarlarla otelciler ile buluşuyor. Almanya, İspanya, Yunanistan, Avusturya ile beraber Türkiye’de de webinar planlayan GIATA, 9 Haziran 2020 tarihinde Türk otelcileri için özel “Fotoğrafın kaç satar?” başlıklı bir program hazırladı.

Webinar, GIATA’nın Türkiye Distribütörlüğünü yürüten Bahadır Gerçek’in moderatörlüğünde 4 bin acente ile turizm satışında Avrupa’nın en yaygın sistemi olan Schmetterling’in Teknolojiden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Karaca ile Seyahat Teknolojileri Gurusu Remzi Aru’nun katılımı ile gerçekleşecek. Profesyoneller, Bahadır Gerçek ve katılımcıların sorularını yanıtlayacaklar.

Webinarda aşağıdaki konulara değinilecek:

• Profesyonel görsel ve bilgilendirme metinleri (içerik) ile kendinizi gelecekte rakiplerinizden nasıl farklı konumlandırılırsınız?

• Pazar payını hızlı bir şekilde geri kazanmak için doğru kanallar hangileridir?

• Fotoğraflarınızı, bilgilendirme metinlerinizi ve tüm bunların ötesinde “mesafe, odalar ve otel içindeki hijyen, alınan önlemler vbg.” içeriklerinizi birkaç tıklama ile nasıl Avrupa’daki

4.000 satış noktasının önüne çıkartabilirsiniz

GIATA’nın Berlin’deki merkez ofisi yaptığı açıklama ile içeriğin önemine değinerek tüm otelcileri

webinara katılmaya davet etti.

GIATA’nın açıklaması şu şekilde:

Turizmin içinde bulunduğu duruma rağmen tur operatörleri ve seyahat acenteleri uçuşların açılması ve Türkiye operasyonuna başlamak ile alakalı olumlu beklentilerini koruyorlar. Turizm satışında, 4.000 alt acente tarafından kullanılan, Avrupa’nın 1 numarası Schmetterling de yeni gereksinimler ve müşteri talepleri ile alakalı yaz sezonuna hazırlanıyor.

Atmosferi yansıtan otel resimleri ve otelleri etkili anlatan bilgilendirme yazılarının satışı kolaylaştırdığı bir gerçek. Yakında seyahat kısıtlamalarının kalkması ile sezonun nihayet başlayacağı bugünlerde; Tur Operatörü ve Online Seyahat Acentelerinin otel odalarınızı hızlı ve kolay satmasında otel içeriğinizin (resim, bilgi) güncelliği ve çeşitliliği artan rekabet koşullarında her zamankinden daha önemli.

Türkiye’deki tüm otelleri görsel ve bilgilerinin satışlarına etkisini öğrenmeleri ve daha fazlası için

webinarımıza kayıt olmaya davet ediyoruz.

https://bit.ly/giata-webinar-turkey-prBu Haber 05.06.2020 - 19:32:08 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.