Gezinomi dinamik paketleme sistemine geçiyor

Gezinomi dinamik paketleme sistemine geçiyor
Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek ‘Dinamik Paketleme Sistemi’ni uygulamaya sokan Gezinomi, tatilseverleri tek tıkla tüm tatil paketlerine ulaştıracak.


Gezinomi, turizm sektöründe bir ilke imza atarak Dinamik paketleme sistemini hayata geçirdi. Türkiye’de ilk defa uygulanacak sistem dahilinde tatilciler, Gezinomi websitesi üzerinden tarih ve yer seçtikleri takdirde tüm otel, uçak bileti, havaalanı transferi, araç kiralama ve seyahat sigortası gibi tüm servisleri bir arada paket olarak görebilecekler.
 
EMITT Fuarı kapsamında Dinamik Paketleme basın toplantısında konuşan Gezinomi Genel Müdür Yardımcısı Özgür Yıldız, Gezinomi kurulduğu günden bu yana müşterilere daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermeye çalıştıklarını belirtti. Müşterilerden gelen istekleri analiz ederek tüm ihtiyaçlara çözümler geliştirmeye çalıştıklarını dile getiren Yıldız, “Müşterilerimiz önceden hazırlanmış ve belli tarihlerle sınırlı tatil ya da seyahat paketleri yerine kendi istedikleri zamanda ve kendilerinin seçtikleri özelliklerde ürünler istiyorlar. Bu ihtiyacı karşılamak adına bir buçuk yıl önce Dinamik Paketleme çalışmalarımıza başladık. Kendi yazılım ekibimiz programlamasını yaptı. Dünyada örnekleri olsa da peşin fiyatına 12 taksit imkanı tanımamızdan dolayı hem ülkemizde hem de dünyada bir ilk oldu. Uluslararası ve yerel bir çok firma ile anlaşmalar yapılarak teknik entegrasyonlarını tamamladık” dedi.
 
EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ TEK PAKETTE
 
Türkiye’de ilk defa böyle bir servisi yayına alıyor olmalarının Gezinomi’nin yenilikçi, teknolojiye önem veren bakış açısını gözler önüne serdiğine dikkat çeken Yıldız, “Dinamik Paketleme ile müşteriler tarih ve gitmek istedikleri yeri seçtiklerinde tüm otel, uçak bileti, havaalanı transferi, araç kiralama ve seyahat sigortası gibi tüm servisleri bir arada paket olarak en uygun fiyat garantisi ile görebilecekler.    Dinamik paketleme sistemi ile sadece kolayca tatil ve seyahat paketinizi oluşturmakla kalmıyorsunuz; aynı zamanda fiyat avantajına da sahip oluyorsunuz. Tüm bu hizmetleri peşin fiyatına 12 taksitle ödeyebiliyorsunuz. Böyle bir hizmeti alan müşterilerimiz artık başka bir yere gitmek istemeyecektir” diye konuştu.
 
Sektörde teknolojiye en fazla yatırım yapan firma olduklarını vurgulayan Yıldız, “Gezinomi’de kullanılan tüm yazılımları tamamen kendi içimizde geliştiriyoruz. Tüm altyapısı kendisine ait olan birkaç firmadan biriyiz. Hem Ankara’da hem de İstanbul’da yer alan kadromuz, sürekli sistemimizi daha da geliştirmekte ve sektöre yön verecek yenilikleri müşterilerimizin hizmetine sunmaya devam ediyor” dedi. 
 
TAKSİT AVANTAJI
 
Tüketicilerin gezinomi.com ‘u ya da seyahat acentalarını ziyaret ederek bu hizmetten faydalanabileceklerine dikkat çeken Yıldız, “Dinamik Paketleme fonksiyonu ile müşterilerimiz alacakları hizmetler konusunda herhangi bir ek bilgiye ya da araştırmaya ihtiyaç duymadan kolaylıkla bu sistemden faydalanabilecekler. Örneğin; İstanbul’dan Ankara’ya ya da Londra’ya gidecek bir müşterimiz, en uygun uçak biletini, otelini, transferini, araç kiralama hizmetini hatta seyahat sigortasını kendi istediği tarihte bir paket halinde alabilecek.  Bu sistem, peşin fiyatına taksitle satış imkanı ile dünyada kullanılan benzer sistemlere göre bir ilk olma özelliğine sahiptir” dedi.


Bu Haber 26.01.2013 - 11:22:44 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.