FTI iflas etti, TUI’nin tepe yönetimi Türkiye’ye geldi 

FTI iflas etti, TUI’nin tepe yönetimi Türkiye’ye geldi 
TUI’nin CEO’su Sebastian Ebel Türkiye’ye gelerek turizm STK’larının başkanları ve Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ile görüştü. Ziyaret, FTI’ın iflasının hemen ardından gerçekleşti.

TUI Group CEO'su Sebastian Ebel ve TUI Merkez Bölge CEO'su Stefan Baumert, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, TÜROFED,  AKTOB, oteller ve diğer turizm paydaşlarıyla görüşmek üzere bugün Türkiye'yi ziyaret etti.

Ersoy ile Ebel ‘stratejik büyüme planı’ üzerinde mutabık kaldı

Sebastian Ebel ve Bakan Mehmet Nuri Ersoy, sürdürülebilir büyüme için stratejik bir plan üzerinde çalışmak için mutabık kaldılar. TUI yöneticileri yaz sezonunun kalan kısmının yanı sıra önümüzdeki kış ve gelecek tüm sezonlar için, kendi havayollarının uçuş sıklığını da gözden geçirerek ekstra kapasite eklemeyi planladıklarını söylediler.

TUI, Türkiye satışlarında promosyon başlattı

TUI yöneticileri şu açıklamaları yaptı: "TUI hızlı bir şekilde reaksiyon göstererek müşterilerinin yanı sıra perakende, havayolu ve otel partnerlerini de desteklemektedir. Örneğin; TUI Almanya, cazip tekliflerle bir Türkiye satış promosyonu başlattı ve yeni yaz sezonu rezervasyonları için müşteri depozitolarından feragat etti. Perakende mağazaları, ekstra maliyetlerini karşılamak üzere yeni Türkiye rezervasyonları için ekstra bir komisyon almaktadır. TUI, 4 Haziran - 11 Haziran tarihleri arasında, 22 Aralık 2024 tarihine kadar olan seyahat dönemindeki yeni rezervasyonlar için özel Sun300 promosyonunu sunmaktadır. Paket rezervasyonlarda 300 Euro'ya varan tasarruf mümkün."


Bu Haber 05.06.2024 - 20:38:32 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.