FTI CEO'su net konuştu: Turizmde Türkiye'nin alternatifi yine Türkiye'dir

FTI CEO'su net konuştu: Turizmde Türkiye'nin alternatifi yine Türkiye'dir
Resort Turizm Kongresi'nde konuşan FTI CEO'su Dietmar Gunz, Türkiye'nin turizm alanında tek alternatifinin yine Türkiye'nin kendisi olduğunu belirtti.


TurizmGüncel - Antalya

FTI'ın bir aile şirketi olduğunu belirten FTI CEO'su Dietmar Gunz,  ''Bu kongreye katılanların çoğu da öyla sanıyorum. Türkiye bu profesyoneller sayesinde turboya geçti diyebiliriz. Riskler alınıyor. Biz de sizler gibi riskler alıyoruz. Türkiye'de çoğu zaman risklerin fırsata dönüştüğü bir ortamda çalışıyoruz. Bu nednele 2017'de Türkiye kapasitemizi arttıdık. Bütün Türkiye'de varlık gösteriyoruz.'' dedi.Operasyonlarını başta SunExpress olmak üzere, 15 hava yolu şirketi ile yaptıklarını kaydeden Gunz, konuşmasının devamında şunları söyledi:

Almanya'dan 17, 19 Avrupa genelinde 19 havalimanından Türkiye'ye seyahat organize ediyoruz. Önümüzdeki yıl başka bazı şehirlerden de Antalya'ya uçmak istiyouz. Zaten işin anahtarı da bu.

''TÜRKİYE'NİN ALTERNATİFİ YÜNE TÜRKİYE'DİR''

Türkiye'nin mümkün olduğunca tur operatörleri tarafından tercih edilmesini istiyoruz. Pişman olmayacaklardır. Türkiye'ye alternatif ülke düşünmek aklımızdan geçmiyor. Türkiye'nin tek alternatifi yine Türkiye'nin kendisi.

''TÜRKİYE'DEKİ İMKANLAR BAŞKA HİÇBİR ÜLKEDE YOK''

Zaman Türkiye'ye yatırım yapma zamanı. Denizbank içeride önemli bi sponsor. Hem özel hem kamu içinde ciddi bir zenginlik ve arz imkanı olan Türkiye gibi başka bir ülke yok. Bankacılık açısından başka hiçbir ülkede bu kadar imkan  sağlanmıyor. Tüm ölçekte  turizme bu kadar destek veren başka bir banka görmedim.

''RAKAMLAR UMUT VERİCİ''

Önümüzdeki yaza ilişkin satışlar başladı. Biz de Türkiye için önemli programları uygulamaya koyduk. Her ne kadar beklenen seviyeye henüz ulaşmasa da rakamlar oldukça umut verici. 

''ALMANYA'NIN 16 HAVALİMANINDAN BODRUM'A UÇACAĞIZ''

2018'de Almanya'nın 16 havalimanından Bodrum'a uçacağız. Türkiye'de 1000'den fazla çalışanımız var. Yatırım yapmaktan fazlasını yapıyouz. İnsan kaynakları yatırımları konusunda da ileri Türkiye'de ileri safhalardayız.


Bu Haber 30.11.2017 - 12:25:23 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.