FTI 2024 yaz programını satışa açtı

FTI 2024 yaz programını satışa açtı

Alman tur operatörü FTI, 2024 yaz programını satışa açtığını duyurdu.


Turizm Güncel - Dış Haberler

Almanya'nın önde gelen tur operatörlerinden FTI, 2023-24 kış sezonunun tamamı ile 2024 yaz programının bir kısmını satışa açtı.

2 Kasım 2023 - 20 Nisan 2024 arasındaki turlar için Mısır, Umman ve Birleşik Arap Emirlikleri, Fas, Türkiye, Kanarya Adaları, Balear Adaları ve İspanya ana karasına ve Malta'ya geniş bir yelpazede seçenekler sunuluyor.

FTI Satış ve Pazarlama Müdürü Richard Reindl, "2024 yaz paket tatil programımızı her zamankinden daha erken satışa açtık. Nedeni ise kontrat yönetimini daha verimli hale getirmek amacıyla hayata geçirdiğimiz yapılanma ve süreçler. Ayrıca, basılı kataloglara son verilmesinden sonra  FTI Travel Mag'da ürün ve hizmetleri anlık olarak görüntülemek çok daha kolay." dedi.

Maldivler, Mauritius ve Seyşeller, Avustralya, Yeni Zelanda, Kanada, ABD, Küba, Dominik Cumhuriyeti ve Bahamalar gibi uzak mesafe destinasyonları satışa açan FTI, Orta ve Güney Amerika gibi egzotik destinasyonları da satışa açmış durumda.Bu Haber 08.06.2023 - 13:39:29 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.