Freebird İngiltere'nin iki şehrinden Antalya'ya uçacak

Freebird İngiltere'nin iki şehrinden Antalya'ya uçacak

Freebird Hava Yolları, yaz sezonunda İngiltere'nin iki şehrinden Antalya'ya uçacak.

TurizmGüncel - Dış Haberler

Gözen Grup bünyesinde faaliyet gösteren İstanbul merkezli charter hava yolu Freebird, yaz sezonunda İngiltere'nin Gatwick ve Manchester havalimanlarından Antalya'ya seferler gerçekleştirecek.

Gatwick-Antalya

Gatwick-Antalya uçuşlarını 4 Temmuz'da haftada bir seferle başlatacak olan Freebird, 27 Temmuz'dan itibaren salı ve pazar günleri olmak üzere, haftada frekans uçmaya başlayacak. 2021'in ekim ayına kadar devam edecek olan Gatwick-Antalya uçuşları, 2022 yılının nisan ayına da yeniden başlayacak.

Manchester-Antalya

Freebird'in Antalya'ya uçacağı bir diğer nokta ise Manchester olacak. 3 Temmuz'da haftada tek frekans olarak başlayacak olan uçuşlar, 27 Temmuz'dan itibaren çarşamba ve cumartesi olma üzere aftada iki frekans olarak devam edecek. Freebird, bu rotadaki uçuşları 2022 yılında da sürdürecek.

2020 öncesine kadar TUI ile çalışıyordu

Uzun yıllardır Türkiye'ye charter uçuşları düzenleyen Freebird, 2020 öncesine kadar İngiltere pazarında TUI ile çalışıyordu. Şirketin 2020 yılı için On The Beach ile yaptığı anlaşma pandemi nedeniyle iptal oldu. Şirket, Almanya pazarında ise kendi tarifeli uçuşlarını yapmaya başladı.Bu Haber 10.04.2021 - 12:46:36 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.